Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

„Tma nastane už čoskoro!“ Markíza spustila kampaň na nový seriál!

Už v septembri odštartuje Markíza večernú seriálovú novinku.

„Tma nastane už čoskoro!“ Teasingovú kampaň s týmto heslom a postupným zhasínaním hlavného mesta Slovenska spustila v týchto hodinách Markíza, pričom začala upútavať na jej akvizičnú seriálovú novinku Revolution. Ide o sci-fi seriál americkej stanice NBC, ktorý mal v Amerike premiéru v septembri 2012 a dočkal sa utešenej priazne 11,65 milióna Američanov. Finále seriálu už tak sledované nebolo, keď naň bolo zvedavých 4,13 mil. divákov.

Revolúcia – teasing Markízy

Čítajte viac: Vypla Markíza pre kampaň skutočne Bratislavu?

Seriál, ktorý uvedie Markíza pod názvom Revolúcia má celkovo dve série, vyvrcholil v máji 2014 a spolu má Markíza k dispozícii 42 epizód. Televízia spustila promo na seriál spolu s vydaním programových plánov, ktoré potvrdzujú nasadenie seriálu od pondelka 29. septembra na čas 23:00. Seriál pobeží štyrikrát do týždňa od pondelka do štvrtka po Farme, kde sa doteraz vysielali reprízy popoludňajších epizód seriálov Dva a pol chlapa, Kurz sebaovládania či Mentalista. Od konca mesiaca tak bude od 20:30 do polnoci ponúkať premiérový program.

O seriáli Revolúcia
Skupina ľudí sa snaží prežiť a zjednotiť sa so svojimi blízkymi vo svete, kde všetky formy energie záhadne zmizli. Vo chvíli, keď sa postupne celá planéta ocitne bez elektrickej energie, začínajú ľudia žiť bez nej. Jeden kľúč k opätovnému sfunkčneniu siete však existuje. (zdroj: ČSFD)

Revolúcia – pôvodný trailer

Čítať viac...
Nahor