Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Tlak na Mareša sa stupňuje! K vysvetleniu kauzy napadnutej ženy ho tlačí aj partner Hlasu

Čoraz viac neistú pozíciu má v aktuálnej kauze zbitej mladej ženy Leoš Mareš. Nový svedok čiastočne potvrdzuje jej výpoveď, Mareš označuje kauzu za nezmysel. Bulvár na čele s partnerom Hlasu ho však tlačí k vysvetleniu.

„Leoši, nebuď srab! A přiznej, jak to bylo!“ vyzval otvorene bulvárny denník Blesk Leoša Mareša k vysvetleniu kauzy napadnutej mladej ženy v bare Harley´s. Denník výzvu voči Marešovi inicioval v deň priameho prenosu Hlasu Česko Slovenska a to napriek tomu, že je jedným z hlavných partnerov speváckej šou.

Najnovší svedok v silne medializovanom prípade potvrdzuje, že v bare Harley´s videl zbité dievča vychádzajúce zo záchodu a následne Leoša Mareša, ktorého pacifikovala ochranka. Moderátor známy svojimi kontroverznými výstupmi situáciu skôr zľahčuje než by sa k vážnemu obvineniu zmlátenej mladej ženy postavil s rešpektom. „Keď budem chcieť, tak vám zajtra doručím policajný záznam, že Křemílek napadl Vochomůrku,“ zareagoval Mareš denníku Blesk na policajný záznam, ktorý spísala polícia s napadnutou ženou. Už pred časom Mareš nezareagoval na kauzu najšťastnejšie, keď mnohí jeho reakciu označili za nepriame priznanie. „Zajímavé, že to vyplulo na povrch až teď, po více než čtrnácti dnech. Nikoho jsem nenapadl, je to samozřejmě naprostá hloupost.

Čítať viac...
Nahor