Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ticho okolo nového kriminálneho seriálu s Bártom: Kedy s ním Markíza vyrukuje?

Televízia už vyrobila prvé časti.

Po dlhšom čase sa opäť na Slovensku rozbehla éra kriminálok, ktoré vznikajú ako v Joj tak Markíze. Kým komerčná dvojka už na konci septembra štartuje novinku Za sklom, ktorú nasadzuje na stredajšie večery, líder so svojou novinkou vyčkáva.

Ako vás portál Mediaboom.sk ako prvý exkluzívne informoval, Markíza vyvíja novú kriminálku v hlavnej úlohe s Alexandrom Bártom. Zdá sa, že práve s ňou bude spojený aj registrovaný názov Detektív Dušo. Televízia už podľa našich informácií má vyrobenú prvú sadu epizód, do vysielania sa však s nimi ešte nechystá.

Markíza podľa všetkého so svojím krimiseriálom vyčká dlhšie. Počkať môže aj na to, ako Joj zafunguje jej krimi novinka s Tomášom Maštalírom a Jánom Koleníkom. Podľa zákulisných informácií sa totiž kriminálka lídra tento rok na obraz dostať nemusí, keď si ju má ponechať do ďalšej sezóny. V súčasnosti sa hovorí aj o možnom nasadení skraja nového roka.

Vo výrobe je aj ďalšia nová slovenská kriminálka. Joj aktuálne na Betliari vyrába seriál 1890 s Jánom Koleníkom, nakrúcanie by malo prebiehať celú jeseň. Do vysielania by sa mala dostať budúci rok.

Čítať viac...
Nahor