Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

The Voice skončí najrýchlejšie v histórii: Vypadávať bude rekordný počet súťažiacich, známy dátum finále!

Šou Markíza s Novou ukončia skôr ako v predošlých sériách, do živých kôl pribudne novinka.

Jarnú ťažiskovú šou Markízy a Novy The Voice Česko Slovensko čakajú už len posledné týždne vysielania. Talentová súťaž ponúkne už len posledný vyraďovací diel s druhým Súbojom, po ktorom už budú nasledovať živé prenosy.

Ako sme vás už skôr informovali, televízie priame prenosy presunú z nedele na soboty. Markíza to argumentuje zosúladením potrieb oboch televízií, pre ňu samotnú to bude znamenať katastrofu, nakoľko už teraz sa jej šou prepadla na úplne dno, pričom živé prenosy sa jej budú prekrývať so zápasmi Slovenska na Majstrovstvách sveta v hokeji. Práve proti hokeju zaznamenal formát The Voice v predošlých sériách svoj najhorší výkon, zároveň už len samotné priame prenosy formátu The Voice znamenali v minulosti pre Markízu prepad sledovanosti. Viac v tomto článku.

Markíza s Novou ukončia The Voice zatiaľ najrýchlejšie v histórii formátu. Odvysielajú dosiaľ najmenej živých kôl, kým v prvej sérii ich ponúkli aj s finále až osem, v druhej sérii to boli štyri a v aktuálnom treťom ročníku to budú len tri priame prenosy.

Šou tak ponúkne v záverečnej fáze radikálne vyraďovanie, keď v prvých dvoch živých kolách budú vypadávať vždy štyria súťažiaci. Štvorica tak automaticky postúpi do samotného finále speváckej súťaže.

Jej ukončenie je pritom naplánované už budúci mesiac. Šou by mala do finále dôjsť v sobotu 25. mája, kedy teda vyhlási aj meno víťaza. Toto vyhlasovanie pritom bude spojené aj s novinkou, ktorú v tomto roku Markíza a Nova do priamych prenosov zaraďujú.

Do každého tímu totiž pribudne influencer, ktorý bude mať za úlohu pomôcť súťažiacim presadiť sa na sociálnych sieťach. Tím Jany Kirschner bude mať na starosti slovenská víťazka Superstar Emma Drobná, do tímu Vojtecha Dyka zas príde dosiaľ posledná víťazka Superstar Terézia Mašková. K Pepovi Vojtkovi sa pridá Zorka Hejdová a ku Kalimu príde kontroverzná Zuzana Plačková.

„Social kouči sa budú usilovať o to, aby vyhral niekto z ich tímu. Keď sa tak stane, ostatní influenceri budú musieť splniť výzvu, ktorú si na nich pripravil víťazný kouč. Čo je predmetom výzvy, je zalepené v obálkach, ktoré budú otvorené až po vyhlásení víťaza,“ uviedla Nova. Stane sa tak ešte v sobotu 25. marca na webových stránkach televízií. „Naši kouči sú zároveň aj superfanúšikmi svojich tímov, osobnosti ostrieľané mediálnym svetom, ktoré majú sociálne siete obtočené okolo prsta. Svojich zverencov by preto mali dokonale pripraviť na realitu po skončení súťaže,“ uzatvára televízia.

Čítať viac...
Nahor