Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

The Voice mohol mať úplne iného víťaza: Rozhodovali desatiny, Markíza odhalila hlasovanie divákov!

Víťazkou tretej série sa stala Annamária d’Almeida, podľa hlasovania však jasnou favoritkou nebola.

V poradí už tretiu sériu celosvetovo známeho speváckeho formátu The Voice odvysielali túto jar Markíza s Novou. Napriek veľkým očakávaniam sa im ani tentokrát nepodarilo prekročiť tieň tejto talentovej šou u nás, ktorá naďalej čo do záujmu divákov pri tomto spracovaní patrí k najmenej atraktívnym ťažiskovým formátom.

Napriek tomu sa šou už podarilo objaviť niekoľko zaujímavých mien. Na Slovensku kariéru odštartovala najmä Barbore Švidraňovej, ktorá sa krátko po skončení prvej série uchytila aj ako herečka. Potiahla ju okrem iného samotná Markíza, keď ju obsadila do Búrlivého vína.

Osud samotných víťazov jednotlivých šou je vždy rôzny, kým jedni dokážu rozbehnúť svoje kariéry, iní zmiznú z verejného záujmu. Z doterajších víťazov česko-slovenského spracovania The Voice sa v povedomí udržala najmä víťazka prvej série Ivanna Bagová, druhú sériu vyhrala Lenka Hrůzová, ktorá sa po čase stiahla do ústrania.

Víťazka tretej série The Voice aj so svojím koučom Kalim

Aj do tretice vyhrala lokálny The Voice speváčka, aktuálnu tretiu sériu ovládla Annamária d’Almeida. Jej víťazstvo však vôbec nebolo jasnou záležitosťou a z víťazstva sa prvýkrát mohol tešiť spevák.

Markíza s Novou odhalili celkové hlasovanie divákov, podľa ktorého o víťazstvo jasne súperili d’Almeida s Jakubom Moulisom. Ten nakoniec skončil druhý s minimálnym rozdielom, keď ho od víťazstva delilo iba 0,47 stotiny percenta hlasov. Blízko dvom favoritom sa držala ešte Eliška Urbanová, ktorá na nich stratila okolo šesť percent, najslabším článkom finále bol Peter Juhás, ktorý dosiahol len na polovičný výsledok Urbanovej.

Divácke hlasovanie vo finále tretej série The Voice Česko Slovensko
Annamária d’Almeida – 31,37 %
Jakub Moulis – 30,91 %
Eliška Urbanová – 25,08 %
Peter Juhás – 12,64 %

Čítať viac...
Nahor