Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prevádzkovateľ DVB-T chce v náročných časoch posilňovať, zmenil generálneho riaditeľa!

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Towercom, a.s. sa stal Ivan Peschl, vedenia spoločnosti sa oficiálne ujal 1. januára 2017.

Ivan Peschl vo funkcii vystrieda Romana Fischera, ktorý viedol spoločnosť  uplynulých 8 rokov. „Zmena na pozícii generálneho riadieľa zvršuje dvojročný proces transformácie spoločnosti Towercom, a.s. po akvizícii firmy fondom MEIF IV, a nasmerovaním stratégie firmy na ďalšie posilnenie terestriálneho vysielania na Slovensku a diverzifikáciu portfólia do telekomunikačných služieb a infraštruktúry. Radi by sme poďakovali Romanovi Fischerovi za jeho nasadenie a prípravu firmy na ďalší rozvoj. Sme veľmi radi, že Ivan Peschl, ktorý vo firme pôsobil už 8 rokov na pozícii finančného riaditeľa, prijal výzvu prevziať ďalší rozvoj firmy a nahradí Romana Fischera v úlohe generálneho riaditeľa. Roman Fischer bude naďalej pôsobiť ako člen predstavenstva spoločnosti Towercom, a.s. a zároveň bude spolupracovať s Macquarie na akvizičných príležitostiach mimo Slovensko”, povedal Jiří Zrúst, predseda predstavenstva spoločnosti, Towercom, a.s. a zástupca akcionára Macquarie Infrastructure Funds.

Ivan Peschl je absolventom Ekonomickej univerzity v  Bratislave. Od začiatku svojej profesionálnej kariéry sa venoval expertíznym činnostiam v oblasti finančníctva a podnikového manažmentu, reštrukturalizáciám, fúziám a strategickým akvizíciám podnikov. V  telekomunikačnej oblasti pôsobí od roku 2008. V spoločnosti Towercom, a.s. zastával funkciu finančného riaditeľa a  posledné 3 roky aj funkciu zástupcu generálneho riaditeľa spoločnosti.

TS Towercom

Čítať viac...
Nahor