Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízne noviny s ďalším prepadom, opäť ich predbehli aj Krimi! Nedarí sa telenovele Kúsok zo mňa

Hlavné spravodajstvo Markízy znovu výrazne spadlo, sezónny pokles potvrdzuje hudobná šou lídra.

Chart Show už také nadpriemery ako kedysi Markíze neprináša. Hudobná šou s príchodom novej sezóny klesla oproti minuloročným častiam o približne 1 – 2 ratingy, pričom sa značne vzdialila 30-percentnej hranici. Túto stredu podliezla osem ratingov a v podieli získala 24,5 %. Stále však ide o jeden z najsledovanejších programov lídra.

Zoo sa v posledných dňoch začína usádzať pod hranicou siedmich ratingov, včera ju podliezla o dve desatiny. V podieli sa ťahala k 19 %. Seriál mal opäť viac divákov ako hudobná šou v 12+, takmer o 40-tisíc. Divákov lákala aj Jednotka s Ligou majstrov, zápas PSV Eindhoven – Atletico Madrid sledovalo v komerčnej cieľovke po polčasoch pod 4 a nad 3 % divákov, podiel sa hýbal nad 10 a pod 12 %. Joj opäť zahral podpriemerne sitkom Dovidenia, stará mama s podielom 14 %.

Z menších staníc boli najsledovanejší Profesionáli, v podieli šli až cez 8 %, Plus zároveň ukončila event premiérových častí Akty X, záverečnú epizódu novej minisérie malo sledovať 2,3 % divákov s podielom 6,4 %. Po silnom štarte sa seriál ustálil okolo dvoch ratingov. Tie prekročili v stredu aj Elitní zabijaci na Dajto, v podieli šli nad 7 %. Mentalista na Doma atakoval 5 %.

Telenovela Kúsok zo mňa je zatiaľ trápením ženskej stanice, nakoľko jej tento seriál neskáče nahor ani s druhou časťou vysielanou neskoro v noci. Obe epizódy sa hýbali okolo 5 %. Wau a jej kriminálky Vtierka Castle a CSI Las vegas šli tesne nad 3 a pod 4 %.

Podvečer sa stále trápi Bez servítky, ktoré atakovalo 15 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala nad 23 %. Ďalší zlý deň majú za sebou Televízne noviny, ktoré sa prepadli k podielu len 24 %. Predbehli ich aj Krimi, ktoré v podieli šli cez 26 %, a rovnako aj Noviny s podielom takmer 26 %. Stali sa zároveň najsledovanejším programom dňa.

Čítať viac...
Nahor