Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízne noviny porazené už aj Krimi! Búrlivé víno s ďalším prepadom, dotiahli sa Divoké kone

Markíza zažila v utorok slabý večer, v prime-time ju predbehla Joj.

Utorňajší večer ovládla televízna dvojka. Darilo sa jej už tradične od podvečera, kde Moja mama varí lepšie ako tvoja vyhrala s nemalým náskokom a podielom pod 24 %. Kukučka pondelňajší nárast neudržala a klesla pod štyri ratingy s podielom len nad 17 %. Seriál dokazuje, že zastavenie jeho výroby bolo správne. Či Markíza odvysiela všetky natočené časti na hlavnej stanici v rovnakom čase, je otázne.

Dobrý nábeh narozdiel od pondelka výrazne pomohol spravodajstvu Joj. A to až tak, že boli Krimi v čase vysielania hlavných správ Markízy lídrom, podielovo dosiahli na vysokých 28 %. Televízne noviny sa opäť prepadli hlboko pod tridsiatku, tentoraz získali share len pod 28 %. Lídrom boli aj Noviny Joj, ktoré uhrali podiel pod 29 %.

Markíze sa nedarilo ani večer, keď jej mimo výraznejšej konkurencie a rovnako aj mimo nehostinného piatkového prime-time pre denné seriály kleslo Búrlivé víno. To sa prepadlo pod sedem ratingov, pričom v podieli sa len tesne prehuplo cez hlboko podpriemerných 19 %. Iba o necelý pol rating zaostali Divoké kone s podielom pod 18 %. Dokázali si nemálo polepšiť oproti minulému utorku, s druhou časťou sa dostali na 17 %, čo je zas nárast oproti slabému štvrtku. Pre Búrlivé víno ide o pokles oproti obom dňom.

Časť divákov stratila aj Farma s ratingom bližšie k šestke, v podieli však dosiahla nadpriemer lídra s podielom pod 26 %. S ďalším programom sa nedarilo ani jednej televízii, Farmár hľadá ženu uhral len 14,5 %, reprízové Rodinné prípady padli na slabých 15 %.

Medzi menšími bola po ôsmej najvyššie Plus, Profesionáli atakovali 7 %, Con Air túto métu podliezol o málo viac. Mentalista Doma získal share 6 %, Dila s prvou časťou zahrala len priemer pod 5 %, s druhou už vyskočila na 9,5 %. Policajná akadémia 3 na Dajto šla pod 6 %, Vtierka Castle Wau uhrala dve percentá, CSI Las Vegas sa dostala nad trojku.

Joj sa napriek slabšiemu utorku s Divokými koňmi podarilo vyhrať v prime-time s náskokom takmer jedného podielového bodu nad Markízou. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie, ktoré sa ako jediné dostalo nad 10 ratingov.

Čítať viac...
Nahor