Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízie v utorok nelákali: Víťazom večera Uhádni môj vek, samé však hlboko! Zámena manželiek prepadla

Oslabené Milujem Slovensko sa už na komerčné stanice v utorok dotiahlo.

Nástup utorňajšieho letného programu Joj nevyšiel. Návrat špeciálov Uhádni môj vek, v ktorých budú súťažiť tváre seriálov Prázdniny a Naši, dosiahol rating na úrovni len takmer 4 % s podielom cez 13 %. Ešte horšie na tom bolo Búrlivé víno, ktoré malo sledovať len 3,5 % divákov s podielom nad 12 %. Svoj výkon uhralo Milujem Slovensko, ktoré môže v takejto konkurencii postupne rásť. Zábavná šou po presune repríz z piatka na utorky hlboko padla a už nie je takým hitom, teraz sa jej však otvára priestor. Sledovalo ju v komerčnej cieľovke vyše 3 % divákov s podielom pod 12 %.

Z ďalšieho programu vrátila na svoje obrazovky Markíza klasicky mimosezónny projekt Zámena manželiek. Opäť vytiahla české epizódy, na prvý raz však tvrdo prepadla s podielom iba nad 12 %. Budúci týždeň už má ísť šou o 20:30, nakoľko Búrlivé víno v tomto čase ešte tento týždeň skončí. Výkon Joj v utorok pozdvihlo zostrihové Nikto nie je dokonalý, v druhom večernom pásme dosiahlo share 17 %.

Darilo sa menším staniciam. Dajto odvysielalo od podvečera dva zápasy semifinále juniorského EURA, prvý zápas sa hýbal pod a nad 7 %, druhý so začiatkom okolo deviatej večer dosiahol podiely nad 8 a okolo 11 %. Plus sa darilo s filmom Apokalypsa a podielom nad 8 %, Doma s Nekonečnou láskou šla nad 4 %. Vražedné práva na Wau získali 3 %, CSI Las Vegas malo prekročiť 4 %.

Podvečer sa v utorok výrazne zlomil v prospech Markízy. Rodinné prípady tam uhrali vyše 23 %, kým Súdna sieň prepadla s podielom len 10,5 %. Z výhody ale nevyťažili dostatočne Televízne noviny, získali síce podiel pod 26 %, Noviny ich však dokázali ratingovo tesne poraziť, samé v podieli podliezli 25 %.

Čítať viac...
Nahor