Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízie štartujú kampane na Veľkú noc! Pozrite si kompiláty aj prvé promá na veľké filmy

Markíza aj Joj už nasadili veľkonočné kompiláty.

Televízie už začínajú vo veľkom promovať svoj veľkonočný program. Obe komerčné stanice vytasili na sviatky silné zbrane a už teraz je jasné, že v niektoré dni zvedú poriadne silný súboj.

Obe hlavné stanice pripravili aj sviatočný kompilát. Joj ten svoj stavia rozprávkovo a nakoľko prinesie premiéry zimných animákov Frozen a špeciálu Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie, kampaň postavila na hesle „Ľadová Veľká noc na Jojke„. V kompiláte strieda premiérové tituly s reprízovými, vypichuje tie, ktoré by mohli mať základ v detskom divákovi.

Čítajte viac: Veľkonočný program Joj (piatok až pondelok)

Do úzadia idú silné filmové premiéry ako Drsniačky či Syn Boží. K týmto filmom už však vypustila samostatné prvé upútavky, ktoré začala rotovať vo vysielaní.

Čítajte viac: Veľkonočný program Markízy (piatok až pondelok)

Markíza zas prichádza s kampaňou „Skutočné veľká Veľká noc„. Žánrovú ponuku mixuje. „Pripravte sa na očarujúce triky ako zmiasť plaché devy, a poriadnu dávku odvahy pri poriadnej oblievačke! Prežite sviatočné chvíle plné dobrodružstva, zábavy, aj romantiky! Z našej veľkonočnej nádielky si vyberie každý,“ upútava líder.

Najsilnejšie súboje by mohli Markíza s Joj zviesť až počas troch večerov. V piatok začína silnieť Farma, no Joj proti nej 25. marca nasadí spomínaný veľký biblický príbeh Syn Boží, ktorý má u slovenského publika potenciál výrazne zafungovať. Úspech tohto žánru potvrdila v rovnaký deň na Veľký piatok minulý rok Doma.

V nedeľu sa zas proti výborne rozbehnutej šou Tvoja tvár znie povedome postaví najpopulárnejší animák Frozen – Ľadové kráľovstvo. Na Veľkonočný pondelok vzájomné boja vyvrcholia úplne, keď televízie vytiahnu jedny z najsilnejších akvizícií, ktoré majú v talóne – Markíza Babovřesky 3 a Joj Drsňačky.

Čítať viac...
Nahor