Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízie si v stredu vymenia žánre: Proti emotívnej Markíze Joj čoskoro vytiahne zábavu!

V siedmom nebi čaká už len jedno jarné vydanie.

Na konci jarných štruktúr si televízie stredajšie žánre vymenia. Kým Markíza sa chystá na štart vlastného Siedmeho neba, Joj to svoje pre túto jar pomaly končí. Namiesto neho vytiahne zábavný formát.

V siedmom nebi sa v tejto sezóne dočká už len jedného vydania, nie však budúci týždeň. Pred ukončením tretej série dostane krátku pauzu, nakoľko na stredu pripadá Deň detí, kedy chce Joj špeciálne odvysielať film pre deti a rodiny Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň. Posledná epizóda Siedmeho neba tak prebehne v stredu na to 8. júna.

Markíza v tento deň spustí svoju emotívnu novinku Šťastný domov, v ktorej bude meniť obydlia ťažko skúšaných rodín. “Relácia bude o vylepšovaní príbytkov ľudí, ktorí sa dostali do ťažkej životnej situácie a ich vlastné finančné zdroje im nepostačujú na to, aby svoje bývanie vylepšili. Šťastný domov nebude len o zveľaďovaní domovov, ale aj o príbehoch ľudí, ktorým nemá kto pomôcť. Nebudú samozrejme chýbať ani silné emócie,” píše Markíza. V slote doteraz držala zábavu, konkrétne Chart Show, ktorá sa s reprízami vysunie ku 22-hej hodine.

Joj sa pokúsi prevziať žezlo s uvoľneným oknom pre zábavnú šou, keď práve na stredy po ukončení Siedmeho neba presúva prerušenú jarnú novinku Vtedy na západe. Šou dostala pauzu v čase, kedy by bežala pravidelne proti športovým prenosom, pričom aj bez nich dosahovala podpriemer stanice. Vtedy na západe sa pred prerušením vysielalo v soboty, kedy chcela Joj pokračovať v budovaní zábavného pásma po minuloročných špeciáloch Moja mama varí lepšie ako tvoja či Dvojičkách. Po prvýkrát v stredu pobeží šou 15. júna.

Čítať viac...
Nahor