Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízie sa už teraz bijú o ranného diváka! Markíza aj Joj spustili rozsiahle kampane!

Napriek tomu, že je Teleráno roky absolútne najsledovanejším ranným programom medzi televíziami, pred štartom jojkárskeho Dobrého rána prichádza Markíza s intenzívnou kampaňou. Joj už taktiež svoje ranné vysielanie promuje. Pozrite si upútavky.

Aj keď ostáva približne mesiac do štartu nového ranného vysielania na Jojke, televízie už teraz súperia o ranného diváka. Obe spustili intenzívne kampane pre ich ranné formáty, kým Markíza sa bude snažiť divákov udržať, Joj ich potrebuje získať na svoju stranu.

V priebehu víkendu Markíza začala vo veľkom promovať Teleráno. Pripomína, že s ním diváci vstávajú už 18 rokov. V kampani sa objavujú všetky aktuálne moderátorské tváre relácie. Markíza s kampaňou prišla v čase, kedy mala Joj odštartovať promo kampaň na Dobré ráno. To sa malo podľa nedávnych plánov spustiť 14. apríla, Markíza tak sa snaží zabrániť odlivu divákov. Joj však štart ranného vysielania nečakane odsunula. Otázkou teda ostáva, dokedy má televízny líder kampaň na Teleráno načasovanú.

V Joj totiž plánujú upútavať na Dobré ráno minimálne mesiac. Televízia zatiaľ neodhaľuje dátum štartu, podľa zákulisných informácií je jasné, že relácia by sa mala v programe objaviť až v máji. Nakoľko Joj zmenila plány na poslednú chvíľu, v Markíze nemuseli rátať s načasovaním kampane až do mája. Ak by v nej chceli vytrvať až do štartu Dobrého rána, stálo by ich to ďalšie peniaze.

Joj už odhalila aj tváre spojené s novou rannou reláciou. Dobré ráno budú moderovať okrem Pavla Bruchalu a Lenky Čvirikovej-Hriadeľovej druhá moderátorská dvojica Kristína Guštafíková a Milan Ambróz, známy ako Mimo z ranného vysielania Fun rádia. V upútavke spolu s moderátormi „vystupujú“ aj televízni spravodajci, ktorí sa postarajú o prehľad správ a počasia v rannom vysielaní, Mária Ölvedyová, Juraj Hajdin a Adam Zavřel.

Kampaň: Teleráno – 18 rokov spolu

Kampaň: Dobré ráno – lepšie ráno

Čítať viac...
Nahor