Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízie nárast spred týždňa nezopakovali, Vlci najhlbšie od štartu! Oteckovia naďalej dominujú

Šťastný domov aj Vlci po minulotýždňovom posilnení klesli, seriál sa navyše prepadol na najslabší výkon.

S utorňajšími programami zaznamenali televízie pokles. Šťastný domov neudržal ratingovú osmičku, keď tentokrát prekročil 7 % s podielom vyše 20 %, ešte značnejšie klesli Vlci, ktorí dosiahli svoj vôbec najhorší výkon od štartu ratingom vyše 5 % a podielom len 14,5 %. Napodobnili tak ostatný výkon Veľkého balíka. V celkovom publiku ostali vo vedení s vyše 410-tisíc divákmi, Šťastný domov ich mal vyše 395-tisíc. Dobre vedieť ostalo približne na svojich číslach so 6,5 ratingom a podielom takmer 22 %, Všetko, čo má Ander rád prepadlo výkonom nad desiatkou.

Na menších staniciach Matky a dcéry dosiahli podiely takmer 6 a vyše 7 %, Vojak 3 na Plus získal 5 %. Bournov odkaz na Dajto ratingovo zaostal len tesne, pre dlhšiu minutáž prekročil 5 %. Kriminálky Wau sa hýbali nad 4 a okolo 3 %.

Najsledovanejším nespravodajským programom dňa sa opäť stali Oteckovia, ktorí zatiaľ stabilne dominujú. V utorok prekročili rating 9 % s podielom až pod 33 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 13 %. Televízne noviny vďaka nábehu naďalej zažívajú obrodenie sledovanosti, keď v podieli prekročili 30 %, Noviny sú, naopak, zatlačené, teraz podliezli 23 %. V oboch hlavných cieľovkách vyhrali deň Televízne noviny, celkovo ich malo vidieť 610-tisíc divákov, Noviny vyše 590-tisíc.

Čítať viac...
Nahor