Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízie na Všetkých svätých zabojujú: Markíza mimoriadne s Chart Show, Joj zopakuje víťaznú taktiku!

Joj sa už viackrát vydarila stávka na filmovú premiéru pri špeciálnych udalostiach, Markíza nahradí Dobre vedieť tematickým vydaním hudobnej šou.

Televízie k sviatočným večerom v priebehu rokov pristupovali rôzne. V jednom období stavili na mimoriadny program najmä v podobe filmov, neskôr aj počas sviatkov pokračovali vo vysielaní bežných programov ako Panelák, Búrlivé víno či Farma. V poslednom čase sa však opäť snažia prinášať divákom špeciálny program, čo potvrdia na Všetkých svätých 1. novembra.

Markíza na tento deň pripravuje tematické vydanie Chart Show s podtitulom Piesne do neba. Stane sa však súčasťou klasického nasadzovania epizód, nakoľko v stredu hudobnú šou vystrieda dvojporcia Dobre vedieť. Zábavné programy sa tak medzi sebou len prehodia.

Joj na 1. novembra zakontruje filmom. Nasadí pritom jednu z jej aktuálne najsilnejších premiér Vládkyňa zla v hlavnej úlohe s Angelinou Jolie. Vynechá teda tradičnú dvojičku Naši a Uhádni môj vek.

S filmom má Joj potenciál uhrať lepší výsledok ako s bežným programom. S nasadzovaním špecifických kinopremiér pri špeciálnych príležitostiach sa jej v ostatnom čase nadpriemerne darí. Na Deň detí tento rok porazila Chart Show s komédiou Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň, ešte výraznejšie uspela vlani 17. novembra s premiérou Noe. Filmové premiéry takto vedia uhrať viac v mimoriadnom nastavení ako tradičnom okne. Sobotné premiéry hrajú aktuálne vlažne ako Joj tak Markíze.

Mimoriadny program bude mať na Všetkých svätých aj Jednotka. Dvojičku Nikto nie je dokonalý a Slovensko chutí vystrieda taliansko-nemecká dvojdielna miniséria Mária z Nazaretu, ktorú pred polnocou doplní francúzska snímka Hrbáč. Markíza bude neskôr večer pokračovať s Ostrovom, Joj o 23-tej odvysiela Prepadnutie v Pacifiku. Doma a Dajto celý deň ponúknu tradičný program, Plus a Wau prispôsobia sviatku štruktúru počas dňa, večer sa vrátia k štandardnému nastaveniu.

Čítať viac...
Nahor