Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízia PLUS predstavila novú grafiku (AKTUALIZOVANÉ VIDEO)

Stanica PLUS dnes predstavila nový grafický vizuál, ktorý diváci uvidia už od tejto nedele 17. novembra. Pôjde o zásadnú a výraznú zmenu grafiky, na prvý pohľad dostane stanica modernejší look.

PLUSka chce podľa predstaviteľov televízie vstúpiť do novej televíznej sezóny 2014 pripravená obhájiť pozíciu jednotky medzi malými stanicami, nechce byť vnímaná ako televízia pre mužov, ale ako moderná televízia pre mladého diváka. PLUS sa spája s programovými značkami ako sú seriály CSI, Simpsonovci, Letecké katastrofy, X Factor a ďalšie. Sľubuje ešte viac filmov, seriálov a dokumentov.

Šéfdizajnér Dalibor Hriadeľ a dizajnér Jakub Jurášek (autor nového loga) pri kreovaní nového grafického konceptu mysleli rovnako na vkus mužského i ženského diváka. Dominantným motívom novej grafiky je sklenená črepina, ktorá v symbióze so zaužívaným claimom “Keď chceš viac”vysvetľuje jej hlavnú filozofiu – ak hľadáš alternatívu k TV JOJ alebo WAU TV, keď chceš ešte viac zábavy, seriálov, noviniek, dokumentov či iného obsahu, zapni si PLUS. Nové logo je výlučnou autorskou prácou. Televízia zdôraznila, že nová staničná grafika PLUS v sebe spája mužský drive a ženskú atraktivitu, má moderný vzhľad, je mladistvá a pripravená zasiahnuť mladého dynamického diváka. „Veríme, že moment uvedenia progresívneho dizajnu vyšle smerom ku konkurencii jasný odkaz, že stanica PLUS viac nepatrí medzi malé televízie. Jej ambície sú v tejto chvíli rozhodne vyššie,“ uviedla v tlačovej správe.

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]pxhw9DmbEy0[/youtube]

 

Čítajte aj: ZMENY V MARKÍZE: Dajto sa zmení na comedy-filmovo-akčný kanál

 

Čítať viac...
Nahor