Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Teleshoping na Farme!? Na salaši spred 200 rokov predviedla Hrmová s kamoškou moderný paplón!

Moderný typ paplónov so sebou na historický salaš priniesla ex-farmárka Jana Hrmová. V zinscenovanej scénke s priateľkou produkt divákom starostlivo sprezentovala.

Je jedno či ide o súčasný seriál, alebo sa diváci prenesú stovky rokov do minulosti. Product placement, ako ďalšia možnosť zárobku pre televízie, si nájde svoje miesto kdekoľvek. A to aj na salaši, na ktorom sa mal zastaviť čas pred dvesto rokmi.

Stredajšia výnimočná návšteva na Farme, Jana Hrmová, si okrem priateľky Nikolety so sebou priniesla aj špeciálne paplóny, vďaka ktorým bola strávená noc na salaši oveľa pohodlnejšia. Nešlo pri tom o obyčajné paplóny, ale špeciálny typ s otvorom pre tých, ktorí si radi počas spánku cez perinu prekladajú nohu. Nakoľko šlo pre väčšinu divákov, pravdepodobne, o novinku, Hrmová s priateľkou predviedli nacvičenú scénku ako vystrihnutú z teleshopingu, počas ktorej špeciálny paplón divákom predstavili.

„No a tam si kolienko preložíš a vlastne máš von nohu, ale chrbát máš stále zakrytý,“ uvádza Hrmová do problematiky kamošku. „Oo, tak to mi musíš ukázať,“ s nadšením prijíma novinku Nikoleta. Scénka pokračuje praktickým zobrazením, pochopiteľne, jednoduchého navliekania obliečky na paplón, nechýbajú nadšené tváre ani detailný záber na logo výrobcu. Celý product placement bol zaradený na samotný záver epizódy, ktorá bola zakončená detailným pohľadom na výsledok scénky a spiace dievčatá s preloženými nohami cez funkčný otvor.

K product placementu sa prihlásil aj samotný výrobca paplónov, ktorý prostredníctvom Facebookovej stránky pozval fanúšikov sledovať Farmu. V dnešnom dieli o 21:40 dostanú farmári kúsok 21. storočia do obdobia našich predkov,“ napísal výrobca.

Súčasné výrobky sa však na Farme objavujú častejšie, asi najvýraznejším produktom, otázne, či zaplateným, je omáčka v konzerve Morca Della.

Dievčatá sa pripravujú do prípravy prikrývky s otvorom a náležitým dialógom
farma 5 paplon hrmova 2

Nechýba pohľad na logo výrobcu
farma 5 paplon hrmova 3

Stredajší diel Farmy končil pohľadom na spokojné dievčatá s preloženými nohami
farma 5 paplon hrmova 4

farma 5 paplon hrmova 5

Čítať viac...
Nahor