Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Teleráno opäť témou: Živá 17-ročná Barbie v rannom vysielaní pobúrila divákov!

Teleráno sa popri hosťoch, ktorí prinášajú praktické rady a informácie, nevyhýba ani kontroverzným kuriozitám. Nie každý ich v rannom vysielaní strávi.

Po dlhšom čase je ranná relácia Markízy opäť jednou zo živých tém. Tentoraz sa diskutovanou stala kontroverzná Gabriel Jiráčková, ktorá vo svojich 17 rokoch robí všetko preto, aby sa čo najviac podobala na bábiku Barbie. Tínedžerka s extrémnym líčením a vyzývavým oblečením vyvolala u divákov kritické reakcie.

Časť z nich smerovalo priamo na samotnú televíziu. Niektorým divákom sa nepozdával fakt, že kontroverznú postavičku prezentovala Markíza v rannom vysielaní, kde sú diváci zvyknutí na iný druh hostí. Jiráčková sa nevyhla aj porovnaniu s postavou z ľahkých filmov, čo s bábikou pre deti nemá veľa spoločné.

Ranné vysielanie Markízy je navyše tradične orientované aj na deti, ponúka tiež animovanú rozprávku. 17-ročná Barbie, ktorá sa pripravuje na svoju plastiku pŕs, má za sebou úpravu vlasov, mihalníc a pier, pričom ju podporuje jej 34-ročný priateľ, tak mohla byť podľa niektorých diskutujúcich rodičov zlým vzorom. Jiráčková bola tento rok hosťom aj v českej talkshow Show Jana Krausa.

Čítať viac...
Nahor