Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Teleráno odrovnalo rodičov: Pred rozprávkou pre deti príprava ako na šňupanie kokaínu!

To, čoho boli svedkami diváci utorňajšieho Telerána, nemá obdoby, televízia vyvodí dôsledky. V šoku sú najmä rodičia.

Stabilný ranný pilier Markízy sa dostal do výrazného centra pozornosti, no pozitívnej reklamy sa rozhodne nedočkal. Všímaví diváci v priebehu utorňajšieho vysielania natrafili na niečo, čo na našich obrazovkách nemá obdoby.

Pri jednom z prestrihov kamery do kuchyne sa totiž divákom naskytol pohľad na kuchárka Ľubomíra Herka, ktorý sa venoval v skutku nešťastnej činnosti. Do priameho prenosu sa totiž dostal pravdepodobne jeho pokus o žart, keď si kreditkou pripravoval do tzv. „lajny“ biely prášok a do toho mal na stole položenú zrolovanú bankovku. Keď si kuchár všimol, že je na obraze, preľakol sa. Niektorí diváci upozorňujú na jeho sklenný pohľad.

Moment, ktorý pripomínal prípravu na šňupanie kokaínu, sa stretol s obrovskou kritikou. Markíza okamžite zareagovala. „Považujeme to za absolútne nevhodný „vtip”, ktorý nemá v takejto relácii čo robiť. V rámci televízie z toho vyvodíme dôsledky,“ poskytla oficiálne stanovisko hovorkyňa televízie Tatiana Tóthová. Či kuchára, s ktorým na Teleráne spolupracuje dlhodobo, ešte do vysielania pustí, je otázne.

Kontroverzný moment v rannom vysielaní rodinnej televízie pobúril nielen médiá ale aj divákov. Zhrození okrem iných ostali rodičia, keď k situácii došlo v čase, kedy sa pred obrazovkou usádzajú deti. K nevhodnému žartu v kuchyni došlo krátko pred siedmou hodinou, pričom už pár minút po siedmej prichádza vo vysielaní Markízy na rad animovaná rozprávka. Tá je neraz vôbec najsledovanejším momentom celého ranného vysielania Markízy.

Televízia po zverejnení situácie, ktorá začala okamžite obiehať internet, zareagovala aj inak. Na sociálne siete sa začal dostávať kontroverzný úryvok z relácie, pričom Markíza tieto videá začala odvolávajúc sa na autorské práva hneď blokovať.

Čítať viac...
Nahor