Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Teleráno od novej sezóny s veľkou zmenou, Markíza predstavila úplne nové štúdio! (prehliadka vnútri)

Tradičná ranná relácia Markízy, ktorá je dnes v naďalej voľnom konkurenčnom prostredí programom s pravidelne najvyšším podielom na trhu, dostáva nový šat. Teleráno prešlo kompletnou zmenou štúdia, ktoré sa prispôsobilo novým trendom, zmenilo farebnosť a rovnako aj funkčnosť priestoru. Na novej podobe štúdia sa okrem interiérových dizajnérov podieľali aj samotní moderátori, najvýraznejšie do návrhu zasahovala Lenka Šóošová.

telerano-nove-studio-september-2017-kuchyna-motiv-lisky

„Snažili sme sa, aby tu boli teplé príjemné farby, nejaké dekory. Bolo veľmi ťažké zladiť farby tak, aby vyhovovali aj kameramanom, aby to vyzeralo dobre aj na obraze, taktiež, aby nezanikala ľudská pokožka na pozadí tej farby, „ povedala k návrhu interiérová dizajnérka, Tamara Cymorková.

telerano-nove-studio-september-2017-interierovy-dizajn

Štúdio nebude celý rok jednotvárne, jeho podoba či doplnky sa budú prispôsobovať aktuálnemu ročnému obdobiu.„Budeme striedať ročné obdobia, bude to na tom štúdiu vidieť. A čo je podstatné, budeme tu mať takú veľkú stenu, kde sa budú naši známi, celebrity, podpisovať, budeme sa fotiť, bude to taká pamiatka,“ hovorí Šóošová.

telerano-nove-studio-september-2017-stena-na-podpisy

Stena sa nachádza za novou zónou, tzv. raňajkovým stolom. „Súčasťou návrhu je aj raňajkový stôl, ktorý by mal spájať ľudí pri káve alebo dobrom jedle a pri príjemných rozhovoroch. To je možno taký nový prvok, ktoré sme doteraz zatiaľ nemali,“ hovorí šéfredaktorka Telerána, Tamara Cho.

telerano-nove-studio-september-2017-ranajkovy-stol

Spojovacím motívom štúdia je líška, ktorá sa objavuje na rôznych miestach – ako tapetách tak interiérových doplnkoch. „Pre mňa ta líška symbolizuje niečo, čo by Teleráno tiež mohlo byť. Líška je veľmi bystrý tvor, je aktívny a celkom milý,“ vysvetlila šéfredaktorka.

telerano-nove-studio-september-2017-sedenie

Novinkou je vynovená oblasť okolo typickej presklennej steny, ktorá po novom dostala funkciu.Využili sme navyše oblúkové okno, ktoré doteraz nebolo vôbec využívané. Vytvorili sme tam sedenie, rozhovory sa tak môžu robiť aj v rámci toho okna, vytvorili sme taktiež pekný akýsi obývačkový kút,“ dodáva Cymorková. Teleráno z nového štúdia začalo vysielať od dnešného rána.

telerano-nove-studio-september-2017-nove-sedenie-pri-okne

telerano-nove-studio-september-2017_1

Čítať viac...
Nahor