Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ťažký večer Banášovej: Smútok nakoniec neudržala, rozplakala ju strata milovanej babky! (video)

Moderátorka sa počas celého večera necítila dobre, po zisku Absolútneho OTA prezradila, čo ju trápilo.

Aj keď sa snažila nedať na sebe nič vedieť, nakoniec bol smútok silnejší. Moderátorka OTO 2015, Adela Banášová, prežila rozpačitý prenos, keď sa počas galavečera necítila vo svojej koži, čo niekoľkokrát v priebehu vysielania naznačila. Skúsená moderátorka si bola vedomá svojho oslabeného výkonu, o to viac bizarne pre ňu vyznel absolútny triumf v diváckom hlasovaní.

Práve tento moment ju dojal natoľko, že sa v priamom prenose neubránila slzám. Viac, ako veľká podpora divákov, ktorí jej po roku 2009 opäť dopriali zisk Absolútneho OTA, ju však rozcítili udalosti ostatných dní. Prepáčte, ja by som vám to chcela nejak vysvetliť. Ja mám od začiatku prenosu veľmi čudný pocit, lebo podľa mňa som to nemala vôbec moderovať v tejto celej konštalácii,“ začala rozprávanie Adela. Tá pôvodne nechcela hovoriť, o akú konštaláciu ide, no nakoniec sa tomu počas ďakovnej reči nevyhla.

Adela počas celého večera myslela na svoju babku, ktorú stratila iba tri dni pred prenosom. Práve preto sa ani nechcela zhostiť jeho moderovania a v priebehu večera bola nesvoja. Nakoniec ju spomienka na babku rozplakala.Nechcela som touto vecou vôbec operovať, ale moja stará mama sa vždy tešila, čítala vždy všetky bulváre a vždy to so mnou intenzívne prehodnocovala a keby ma teraz videla, bola by veľmi šťastná. A tak sa jej to podarilo pred troma dňami nejak zabaliť už,“ vysvetlila svoj plač Adela.

Tá má po aktuálnom ročníku OTA celkovo už deväť sošiek, čím predbehla aj doterajšiu rekordérku Zdenu Studenkovú s ôsmimi oceneniami. Sošku Absolútny OTO vyhrala po druhý raz, prvýkrát sa jej to podarilo v roku 2009, šesticu ocenení za najlepšiu Zabávačku resp. Moderátorku zábavných programov získala za sebou za roky 2005 až 2010.

Adela Banášová sa po zisku Absolútneho OTA neubránila slzám

Dojemná chvíľa rozcítila aj osobnosti v publiku
vaclav mika oto 2015 monika hilmerova oto 2015 michal hudak oto 2015 lukas latinak oto 2015

Čítať viac...
Nahor