Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ťažké chvíle pre Panelák?! Okrem Koleníka chce Markíza jeho ďalšiu kľúčovú hviezdu!

Celkovo sa Markíza pokúsila získať už tri známe mená denného seriálu Joj.

Televízny líder podnikol priam inváziu na jojkársky seriál Panelák. Okrem úspešného úlovku v podobe Vladimíra Kobielskeho, ktorý sa už budúci rok bude objavovať v Búrlivom víne, sa podľa viacerých zákulisných informácií pokúsila Markíza o ďalšie dva veľké televízne prestupy.

Ako už v stredu informoval Nový Čas, Markíza mala mať záujem aj o Jána Koleníka, dôležitého nástupcu Alexandra Bártu v Paneláku. Aj v tomto prípade sa mal herec presunúť do Búrlivého vína. „Áno, ponuky dostávam priebežne. Medzi viacerými boli aj seriály denného formátu, ako je Panelák,“ povedal pre denník.

Markíza sa však pokúšala ešte o ďalšie zásadné meno, ktorého odchod by zamával s budúcnosťou Paneláku. Trojlístok prestupujúcich mien totiž mala uzavrieť Diana Mórová, ktorá hrá s odchádzajúcim Kobielskym od úplného začiatku seriálu. Rovnako, ako Koleníka, ani Dianu Mórovú sa však nepodarilo Markíze získať. „Herečka Diana Mórová ako Ivana Švehlová naďalej ostáva v seriáli Panelák. Tvorcovia majú pre jej postavu pripravenú zaujímavú dejovú linku,“ potvrdila PR manažérka Joj, Katarína Gajdošíková. Mórová tak ostáva naďalej verná Paneláku, vo februári 2015 načne už ôsmy rok s najdlhšie vysielaným seriálom na Slovensku.

Panelák to celkovo nebude mať v najbližších mesiacoch ľahké. Zo seriálu síce v ostatnom čase odišiel len Kobielsky, postupne sa však zmenšuje počet mien, ktoré sú výsostne tvárami seriálu či televízie. Po Matejovi Landlovi či Petrovi Sklárovi, ktorí budú tvárami budúcoročného sitkomu lídra Horná Dolná, sa na obrazovke Markízy budú objavovať aj Michal Kubovčík, Zuzana Šebová či Sväťo Malachovský. Do radov Paneláku sa zas vracia Viki Ráková, ktorá pomohla rozbehnúť denný seriál v čase, kedy bola jej popularita po Susedoch na vrchole.

Čítať viac...
Nahor