Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové bývanie vs. Domov na kľúč: V čom sú relácie iné a čo ich spája?

Konkurentom k Vladovi Voštinárovi bude známy moderátor Šarkan.

Bez bližších informácií ohlásená nová relácia Markízy, Domov na kľúč, už pozná prvé podrobnosti. Novinka o bývaní, ktorá bude tvoriť priamu konkurenciu dlhoročnému obdobnému formátu Joj, Nové bývanie, nebude bývanie divákom hľadať, bude prerábať to, v ktorom už žijú.

„Hľadáte kľúč k vysnívanému bývaniu a chýbajú vám financie alebo čas? Nechajte to na našich odborníkov! V rekordne krátkom čase zrekonštruujú vaše obydlie tak, aby ste sa v ňom cítili skutočne ako doma. Prerobia vám izbu v paneláku, ale pokojne aj časť rodinného domu tak, aby bol čo najmenej zaťažený váš rodinný rozpočet,“ uvádza televízia.

Markíza sa tak zameria na to, čo do Nového bývania pribudlo len prednedávnom. Relácia Joj k ponúkaným bytom neraz predstavuje aj vizualizácie úprav či kompletnej rekonštrukcie nehnuteľností, pričom sa celkovou cenou snaží vojsť do stanoveného rozpočtu. Líder bude taktiež rekonštruovať, avšak byt či dom, ktorý diváci už vlastnia. Hlavným rozdielom medzi reláciou Joj a Markízy tak bude, že diváci uvidia konečný výsledok priamo v relácii, kým Nové bývanie sa na to, čo sa deje po hľadaní vysnívaného bytu, nezameriava. Obe relácie využívajú prostriedky samotných účinkujúcich.

Markíza už oznámila aj meno moderátora projektu. Stane sa ním Peter Novák alias Šarkan, ktorý sa už dlhšie na obrazovke neobjavil. „Veľmi sa teším, že sa na obrazovky vrátim práve vo formáte, ktorý bude plný pozitívnych emócií a inšpiratívnych nápadov,“ povedal ku svojej novej moderátorskej príležitosti.

Domov na kľúč sa po prvý raz na obraze objaví v nedeľu 15. marca. S vysielacím časom od 17:50 sa relácia pokúsi vytvoriť pred Novým bývaním náskok a upútať jeho divákov. Nové bývanie štartuje podľa programu o 18:00, spravidla však začína okolo päť minút skôr. Náskok Markízy tak bude minimálny.

Foto: construdeia.com

Čítať viac...
Nahor