Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Ťapáková prehovorila: Rozboril ich vzťah ukončil nečakane a radikálnym spôsobom!

Ex-riaditeľka Markízy, Zuzana Ťapáková, prežila búrlivý záver roka 2013. Už v lete sa začali stupňovať hlasy o jej konci na poste generálnej riaditeľky, ktoré odmietala pripustiť, no koncom septembra sa informácie definitívne potvrdili. Okrem toho prežívala Ťapáková starosti so zdravotným stavom jej mamy. Povzbudenie však nenašla u vtedajšieho partnera a zároveň moderátora Modrého z neba Vila Rozborila. Pár krátko po Ťapákovej konci v Markíze oznámil rozchod.

Ťapáková sa až teraz rozhovorila o konci jej vzťahu s moderátorom. Z jej slov je jasné, že za rozchodom stál Vilo, pričom ju prekvapilo ako načasovanie tak spôsob, akým sa s ňou Vilo rozišiel. „Prekvapil ma rozchod aj načasovanie. Krízy sme mali mnohé aj predtým, ale Viliam bol vždy ten, čo to nechcel riešiť radikálnejšie. Tému rozchodu som otvorila viackrát, naposledy asi pred dvoma, troma rokmi… Posledné obdobie som však vnímala skôr ako pozitívne než krízové,“ povedala pre týždenník Plus 7 dní.

Ťapáková ostro odmieta špekulácie, že by sa s Rozborilom rozišli už mesiace pred tým, než o tom začal informovať bulvár. Posledný rok vraj ich vzťah fungoval a neraz zašli oddychovať do Rozborilovej vily v Španielsku.

Do tej však Rozboril po novom vraj pozýva svoju novú partnerku, ktorou je údajne šéfredaktorka Nového Času Júlia Kováčová. Šokom pre Ťapákovú bola nielen informácia, s kým jej bývalý partner tvorí pár, ale aj rýchlosť, akou si dokázal nájsť novú známosť. „Priznám sa, že ma to do istej miery šokovalo. Vôbec som nemala pocit, že by medzi nimi mohlo niečo byť. V živote by mi to nenapadlo,“ povedala Ťapáková. V Rozborilovej vile v Španielsku bola dokonca iba pár týždňov pred tým, ako tam zavolal svoju novú partnerku: „Je to zvláštne hlavne preto, že to bolo asi mesiac po tom, čo sme tam boli spolu.“

Ťapáková ďalej otvorene priznala, že ju Rozboril niekoľko raz požiadal o ruku, dokonca aj cez sociálnu sieť Facebook. Vo svojej odpovedi na otázku, či dostala ponuku na sobáš aj v poslednom roku ich vzťahu, však nešetrila iróniou s pravdepodobným odkazom na všetky udalosti, ktoré po ich rozchode vyplávali na povrch. „Prišla – len či som bola jediná…?“ povedala ostro, aj keď so smiechom.

Pre týždenník Ťapáková zhodnotila aj to, ako hlavne v kontexte Rozborilovej novej známosti vníma informovanie o ich rozchode v Novom Čase. Na rovinu hovorí, že nie všetky informácie vraj boli pravdivé. „Minimálne niektoré informácie o našom vzťahu a rozchode boli skreslené a zavádzajúce,“ hovorí otvorene. Po všetkých udalostiach by si už vzťah s Rozborilom predstaviť nevedela. „Ja si to neviem predstaviť,“ povedala.

Celý rozhovor nájdete na Pluska.sk.

Čítať viac...
Nahor