Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tanec snov už má prvú upútavku: Pripomína markizácke Let´s Dance! (videá)

Jojka začala promovať tanečnú novinku Vila Rozborila.

Jarná náhrada za Siedme nebo, tanečná charitatívna šou Tanec snov, sa už dostáva do vysielania. Televízia začala novinku promovať vo vysielaní a to bez prekvapení prostredníctvom jej hlavnej tváre, Vila Rozborila. „Dámy a páni. Smiem prosiť? Pozývam všetkých na nezabudnuteľný Tanec snov. Už čoskoro na Jojke,“ prihovára sa divákom moderátor.

Neprehliadnite: Známa je celá zostava celebrít Tanca snov, kedy šou odštartuje?

Už prvá upútavka na Tanec snov pri tom pripomína tanečnú šou, ktorú roky vysielala Markíza. Hudba, ktorá sa celým promom nesie, totiž nápadne pripomína tú, ktorá charakterizovala najdlhšie vysielanú tanečnú šou na Slovensku Let´s Dance. Dá sa očakávať,  že hudobný motív z upútavky bude použitý pre celú šou a jej zvučku. Ten je totiž výrazne odlišný od toho, ktorý televízia použila v prípade náborovej upútavky, kedy ešte len pripravovala všetky podklady k šou.

Tanec snov – prvá upútavka

Zvučka piatej série Let´s Dance

Tanec snov bude mať pri tom blízko aj k ďalej tanečnej šou Markízy – Bailando. V tomto prípade je takmer identický, aspoň na prvý pohľad, formát súťaže, keď sa celebrity pokúsia vytancovať pre konkrétnych ľudí ich sen. Bailando zároveň Vilo Rozboril aj moderoval. Šou sa napriek vysokej sledovanosti dočkala v roku 2007 na Markíze len jedinej sezóny.

Novinka už pozná aj ďalšie oficiálne meno, ktoré obohatí zástup celebrít. Kulyho a Jána Dobríka definitívne doplní, ako sme už informovali, Adriana Kmotríková. Špekuluje sa tiež o účinkovaní Diany Mórovej.

Čítať viac...
Nahor