Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent už najsledovanejším programom trhu, celkovo na vrchole týždňa Noviny! Piatok pre Milujem Slovensko

Česko Slovensko má talent už uplynulý týždeň predbehlo všetky programy, vyššie v rebríčku sa posunula aj Tvoja tvár. 

PIATOK: Ani zmena kapitánov nakoniec Milujem Slovensko neublížila. Šou sa už tento piatok dostala na úroveň blízku minulej jeseni, keď stúpla nad 6 ratingov s podielom cez 20 %. Stala sa pritom víťazom večera, keď Farma s Duelom klesla len na približne 5 ratingov s podielom pod 18 %, vlažné ostalo aj Všetko, čo mám rád, ktoré sa ťahalo k 4,5 ratingu s podielom takmer 15 %. V celkovom publiku viedlo taktiež Milujem Slovensko s vyše 340-tisíc divákmi, nasledovalo ho Všetko, čo mám rád, ktoré šlo pod hranicu 340-tisíc. Farma prekonala hranicu 320-tisíc divákov.

Z menších staníc Noc v múzeu: Tajomstvo dračej hrobky na Plus uhralo 5,5 %, Dajto s filmom Spider Man 3 bolo tesne v závese podobným podielom. Kosti na Wau šli pod 4 %, následne stanica klesla na 1,5 a okolo 2,5 %, Doma s filmom Pravá láska uhrala pod 3 %.

Oteckovia po návrate Moja mama varí lepšie ako tvoja na 18. hodinu už nevyskakujú nad štyridsiatku, v piatok sa hýbali okolo 36 %. Kuchárska šou napriek tomu prepadla podielom len okolo sedmičky. Televízne noviny sa dostali na 27 %, Noviny cez 19 %. Celkovo tesne viedli s vyše 390-tisíc divákmi, TN-ky ich mali viac ako 385-tisíc.

SOBOTA: Sobotným jasným víťazom ostáva šou Česko Slovensko má talent. Tá tentokrát dosiahla rating 9,6 %, čo jej vynieslo podiel 28 %. Týmto výkonom pritom minulý týždeň predbehla všetky ostatné programy, prekonala aj Susedov, ktorí uplynulý týždeň klesli. Celkovo Talent sledovalo vyše 515-tisíc divákov. Markíza už tento týždeň so sobotným filmom hlboko neprepadla, premiéra xXx: Návrat Xandera Cagea ju dostala pod 6 ratingov s podielom okolo 18 %. Na Jednotku sa vrátili premiéry šou Záhady tela, podielovo sa dostali na 11,5 %, v celkovom publiku šli na 14,5 % s 290-tisíc divákmi. Menšie stanice boli v sobotu vlažné, hýbali sa na úrovni 2 – 4 %.

Smotánka vyskočila nad 24 %, Joj s filmom Svadobná noc vo Vegas uhrala 11,5 %. Televízne noviny sa dostali pod 28 %, Noviny na 20 %. Spolu ich videlo 480-tisíc divákov, Televízne noviny ich mali celkovo cez 445-tisíc.

NEDEĽA: Nástup chladného počasia už začína zvyšovať ratingy staníc, čo zaznamenala aj nedeľňajšia Tvoja tvár znie povedome. Napriek tomu, že podielovo klesla medzitýždenne o približne dva body, v ratingu posilnila o pol bodu na 9 % s podielom 26,4 %. Tvoja tvár tak vo štvrtej sérii aktuálne dosiahla svoj najlepší rating. Celkovo si šou malo pozrieť vyše 470-tisíc divákov. Joj tentokrát v nedeľu konkurovala reprízou Jurský svet, šla cez 6 ratingov s podielom vyše 18 %. Pripomenula sa aj Jednotka s filmom Teória tigra a podielom pod 13 % v komerčnej cieľovke. Doma a Dajto sa hýbali nad úrovňou 4 %, Plus bola s Ministrami nad 5 %, následne šla pod štvorku.

Susedia podvečer uhrali 21 %, Nové bývanie zas cez 18 %. Televízne noviny sa dostali na 25 %, Noviny dosiahli podiel nad 24 % a ratingovo tesne predbehli TN-ky aj Tvoju tvár. V celkovom publiku sa pritom nedeľné hlavné spravodajstvo Joj prepracovalo na vrchol celého týždňa, keď ako jediný program prekonalo 600-tisícovú hranicu. Noviny sledovalo spolu 615-tisíc divákov, Televízne noviny ich mali v nedeľu 515-tisíc. Najsledovanejším programom týždňa v komerčnej cieľovke sa stala šou Česko Slovensko má talent.

Čítať viac...
Nahor