Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent udržal vysoké čísla aj so semifinále! Joj s jedným z najsilnejších dní posledných rokov

Joj vyšiel celý deň, pomohla jej aj doobedná repríza kinosnímky Noe.

Šou Česko Slovensko má talent pokračuje v silných nadpriemeroch aj v poslednej fáze živých kôl. Semifinálový prenos mal podľa našich informácií dosiahnuť podiel až 36,1 %, pričom rating sa mal vyšplhať na 11,4 %. Hlavná časť programu sa končila pred jedenástou, stala sa najsledovanejším programom dňa. Následné Rozhodnutie malo sledovať 4,9 % divákov pri podieli 28,2 %. Markíza v tom čase neuspela s Búrlivým vínom, ktoré sa len tesne dostalo cez 19 %, Farma už šla vyššie, keď mala uhrať nad 23 %.

Podvečer sa šou Moja mama varí lepšie ako tvoja stabilizuje v okolí šiestich ratingov, v stredu túto hranicu podliezla, podielovo dosiahla 24 %. Rodinné prípady o málo preliezli 18 %. Televízne noviny aj napriek slabému nábehu prekročili 30 %, Noviny Joj atakovali 28 %.

Medzi menšími najviac divákov sledovalo Profesionálov na Plus, ktorí dosiahli ďalší vyšší nadpriemer s podielom pod 8 %. Nasledujúca dvojporcia Vikingov už uhrala vlažné podiely okolo 3,5 %. Vražda v Bielom dome na Dajto atakovala 5 %, Mentalista na Doma sa dostal na 4,5 %. Dila mala jeden zo silných dní, keď mala uhrať podiely pod 8 a až 15 %. Vtierka Castle na Wau atakovala dve percentá, kriminálka CSI Las Vegas sa dostala nad 3 %.

Joj v stredu opäť vďaka Talentu vyhrala prime-time, pričom sa stala aj celodenným lídrom. V stredu sa podľa našich informácií dokázala celodenne dostať až na hodnotu 24,5 %, čo je pre ňu vysoký nadpriemer. Minulý týždeň bol jej celodenný priemer pod hranicou 18 %. Dopomohol jej k tomu vyrovnaný deň, ktorý si zabezpečila aj reprízou utorňajšieho kinofilmu Noe. Ten jej mal doobeda priniesť nadpriemer a zabezpečiť nábeh aj pre ďalší program.

Čítať viac...
Nahor