Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent túto sobotu rástol, prebojoval sa na čelo týždňa! Celkovo opäť najvyššie Noviny, Tvoja tvár bez zmeny

V piatok sa tesne do čela večera dostalo Milujem Slovensko, Farma stratila.

Posledný piatok si tesné víťazstvo vybojovala Jednotka. Milujem Slovensko jej po minulotýždňovom prepade na vôbec najslabšie číslo porástlo pod 6 ratingov, čo v podieli znamenalo hodnotu pod 18 %. Farma, naopak, výrazne klesla len na 5,5 ratingu s podielom cez 18 %, Všetko, čo mám rád potvrdzuje slabú výkonnosť počas tejto jesene, uhralo rating iba 4,5 % s podielom 14 %. Ako to už však býva tradíciou, šou sa najviac darilo celkovo, kde atakovala 400-tisíc divákov, Farma prekročila hranicu 345-tisíc divákov, Milujem Slovensko sa dostalo cez 330-tisíc divákov.

Sobotnú sledovanosť opäť ovládla šou Česko Slovensko má talent, ktorej sa podarilo podrásť na rating 10 %, vďaka čomu sa dostala na čelo týždennej sledovanosti mimo spravodajstva, keď preskočila aj pondelňajších Susedov. V podieli sa hýbala okolo 26 %. Markíza s filmom Ostreľovač tento doťahovala svoj priemer s podielom pod 20 %, Záhady tela sa hýbali okolo 11 %. Ešte na jar pritom dosahovali aj dvojnásobné čísla. Celkovo atakovali 340-tisíc divákov, čím predbehli aj Milujem Slovensko, ktoré u mladých divákov malo o rating viac, Česko Slovensko má talent spolu videlo cez 540-tisíc divákov.

Nedeľná sledovanosť ostala z pohľadu šou Tvoja tvár znie povedome bez zmeny. Ratingovo uhrala 8,6 %, čo jej v podieli prinieslo vyše 26 %. Joj sa uplynulú nedeľu podarilo rásť s filmom, keď jej snímka Rýchlo a zbesilo 7 podliezla 7 ratingov s podielom cez 21 %. Celkovo si Tvoju tvár pozrelo takmer 475-tisíc divákov.

Z podvečerných programov piatkoví Oteckovia podliezli 38 %, Súdna sieň si musela vystačiť s podielom pod desiatkou. Sobotná Smotánka sa dostala pod 23 %, Plán hry na Joj okolo 14 %, v nedeľu zas Susedia s reprízou posilnili nad 23 %, Nové bývanie šlo cez 19 %.

Medzi hlavnými spravodajstvami bola najsilnejším dňom nedeľa. Televízne noviny tam atakovali 10 ratingov s podielom cez 27 %, Noviny sa hýbali okolo 9 ratingov s podielom okolo 24 %. Opäť mali pritom nedeľné správy Joj najviac divákov z týždňa, keď ich videlo až takmer 635-tisíc divákov, Televízne noviny si v rovnaký deň pozrelo pod 600-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor