Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent späť na čele víkendu mimo spravodajstiev, piatkové programy sa zmestili do jediného ratingu!

V oba dni sa najvyššie v oboch cieľovkách dostal servis o počasí Markízy.

PIATOK: Piatkové programy skončili tentokrát blízko seba. Opäť najvyššie dosiahla Farma, ktorej Duel uhral 6 % s podielom pod 20 %. Nasledovalo ju Milujem Slovensko s 5,5 ratingom a podielom takmer 17 % a Všetko, čo mám rád malo tesne prekročiť 5 % pri podieli okolo 16 %. V celkových číslach bolo poradie obrátené, šou Joj sa dostala nad hranicu 405-tisíc divákov, pred zábavu Jednotky sa tesne dostala Markíza s Farmou a 350-tisíc divákmi, Milujem Slovensko šlo cez 345-tisíc divákov.

Medzi menšími Profesionáli na Plus podliezli 5 %, Pravá blondínka 2 uhrala len okolo 3 %. Pre lásku čokoľvek na Doma šlo cez 4 %, Únos na Dajto uhral 3,5 %. Kosti na Wau túto métu atakovali, nasledovné Akty X sa ťahali k 3 %.

Oteckovia podvečer dosiahli podiel pod 38 %, Súdna sieň cez 9 %. Televízne noviny následne dokázali ísť na 31 %, Noviny si museli vystačiť s hodnotou pod 19 %. Celkovo mali cez 485-tisíc divákov, TN-ky si spolu pozrelo vyše 505-tisíc divákov.

SOBOTA: Po nečakanom poklese spred týždňa sa Talent uplynulý víkend nepomohol ani nahor ani nižšie nadol. Šou si udržala identické čísla, keď Česko Slovensko má talent sledovalo opäť 8,6 % divákov, podiel mal ísť na 24,4 %. Program však za svojimi očakávaniami zaostáva, po týždňovej pauze sa však vrátil v rebríčku sledovanosti na čelo víkendu, tentokrát ale mimo spravodajských programov. Markíza opäť zahrala iba podpriemerne s filmom, premiéru Legenda o Tarzanovi sledovalo 6 % divákov pri podieli 18 %. Záhady tela uhrali 12,5 %, celkovo si ich pozrelo cez 340-tisíc divákov, Talent malo sledovať takmer 485-tisíc divákov.

Lov na zabijaka na Plus získal 4,5 %, Recept na lásku na Doma šiel pod štvorku. Dajto s minuloročnou Pevnosťou Boyard uhral takmer 3 %, Myšlienky vraha na Wau sa hýbali na 2,5 a nad 2 %.

Smotánka na Markíze si pripísala 24,5 %, Joj vôbec neuspela komédia Neserte nám pestúnku s podielom okolo deviatky. Televízne noviny sa dostali pod 27 %, Noviny pod 21 %. Spolu mali cez 475-tisíc divákov, TN-ky pod 460-tisíc.

Zo štvrtkovej sledovanosti sa na čelo dňa dostala Horná Dolná, ktorú si vybralo 8,6 % divákov s podielom pod 25 %. Dostala sa tak na úroveň sobotného Talentu. Joj náhle padlo štvrtkové Inkognito, ktoré malo prekročiť iba 5 ratingov s podielom cez 15 %. Z ďalších čísel vysoký výkon opäť zaznamenali Oteckovia, ktorí sa dostali až cez 40 % a len tesne skončili za Hornou Dolnou, v celkovom publiku najviac divákov sledovalo Noviny Joj, takmer 480-tisíc, Televízne noviny však na ne stratili iba dve tisícky divákov.

Čítať viac...
Nahor