Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent sa udržal nad tridsiatkou, Horná Dolná na priemere lídra! Reality šou podpriemerné

Talentová šou v priebehu získala aj divákov komediálneho seriálu.

Česko Slovensko má talent potvrdilo svoju pozíciu z minulej stredy. V ratingu šou atakovala 10 % a v podieli sa dostala pod 31 %, napodobnila tak minulotýždňový výkon. Podarilo sa jej to aj v konkurencii reprízovej Hornej Dolnej, ktorá časť divákov po začiatku stratila a mala sa dostať pod sedem ratingov s podielom cez 21 %. Podobný výsledok dosiahla aj repríza minulý piatok. Komediálny seriál tak stále dokáže byť istotou aj v najhlavnejšom čase, mimo pondelkov, kde sa vysiela kontinuálne, už ale s reprízami do nadpriemerov nevyskakuje.

Popri Talente sa opäť prepadol Ostrov, v podieli šiel len k okoliu 16 %, Návštevníci po talentovom nábehu mierne podrástli, taktiež však boli podpriemerní s výkonom okolo 15 %. Podvečer stúplo Koleso šťastia, ktoré dosiahlo podiel 21,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 16 %. Na čísla z predošlých dvoch sezón sa tak stále nechytá.

Na menších najprv bodovali Profesionáli s podielom až pod 9 %, následne uspeli Vymenené životy s podielom okolo osem a pod 8 %. Hlavný film na Plus Malý unavený Joe uhral priemer nad 5 %, vôbec sa nedarilo hokeju na Dajto, prípravný zápas na Svetový pohár mu vyniesol v hlavnom vysielacom čase podiel okolo dvoch a troch percent. Predbehlo ho aj Wau, ktorej kriminálka CSI Miami najprv uhrala vyše 2 % a následne sa CSI Las Vegas dostala až na 5 %.

Čítať viac...
Nahor