Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent sa s Tvojou tvárou nestretne, prekvapí nasadením! Známy štart Ministrov aj Som mama, Markíza v stredu po novom

Od 3. septembra sa jesenné štruktúry rozbehnú naplno, pozrite si, čo prinesú.

Televízie už definitívne odhalili svoje jesenné karty. Markíza aj Joj zoficiálnili nasadenie kľúčových programov nadchádzajúcej sezóny, ktorá opäť prinesie niekoľko zaujímavých súbojov.

Markíza, ako sme už informovali, nebude dlho vyčkávať s návratom jej fungujúcich komediálnych seriálov. Výrobu druhej série novej generácie Susedov, celkovo už ich piatej série, odštartovala v priebehu leta a do vysielania ju nasadí od pondelka 3. septembra. V rovnaký deň štartujú s druhou sériou aj Oteckovia.

Zároveň sa od tohto pondelka naplno rozbieha aj desiata Farma, ktorá sa bude opäť vysielať päťkrát do týždňa. V minulosti ju Markíza vynechávala v stredy, v posledných sériách ju však zaraďovala aj v tento deň. Pravidelne jej bude patriť druhý hlavný slot, v pondelky pôjde pre kratšiu minutáž Susedov najskôr o 21:20. Následne od utorka do štvrtka pobeží od 21:40. Aj naďalej bude pritom Farme patriť celý piatkový prime-time v hlavnom večernom čase, a to od 20:30. Oproti minulosti však už nebude Markíza nasadzovať klasický diel v dvojičke s vyraďovacou časťou, od pol deviatej pobeží rovno dvojhodinový Duel.

Joj bude v pondelky pokračovať s vysielaním tradičného Inkognita. 3. septembra pritom avizuje nasadenie rovno dvojice premiérových častí, s ktorými tak prekryje ako návrat Susedov tak prvý deň na Farme. Zaujímavosťou je, že v druhej časti avizuje ako hosťa Mariána Chudovského, len nedávno odvolaného z postu riaditeľa Slovenského národného divadla.

V utorky, ako sme vás ako prví informovali, plánuje Markíza nasadiť svoj nový ženský seriál Sestričky. Tento slot už aj oficiálne potvrdzuje, séria odštartuje v utorok 4. septembra o 20:30. Joj pritom proti nástupu Sestričiek prekvapí konkurenciou, keď v rovnaký utorok nasadzuje svoj najväčší ťahák Česko Slovensko má talent. Nebude to pritom jeho stabilný deň, pravdepodobne pôjde len o výnimočné nastavenie ako napríklad aj na jeseň 2015, kedy Talent bežal v úvode v stredy aj soboty, pričom stabilne bežal v strede týždňa.

Talent zároveň urobí nábeh seriálovej novinke Joj Ministri, ktorá sa tak bude pravdepodobne vysielať v utorky v druhom večernom pásme. Pri štarte to bude čas 22:00. V ďalších týždňoch bude v utorky Joj uvádzať pravdepodobne štvrtú sériu komediálneho seriálu Naši, ktorý sa zatiaľ v programe televízie neobjavil. Jednotka bude neskôr v sezóne konkurovať komerčným staniciam v utorky novou šou Remeslo má zlaté dno.

Zmenu oproti minulým sezónam robí Markíza v stredy, kde plánuje zastabilizovať premiérové Dobre vedieť. Konkurenciu bude zábavnej šou tvoriť nový seriál Joj Som mama, ktorý sa tak uvedie v stredu 5. septembra dlhou epizódou trvajúcou až do 22:20. Štandardne by mal mať 40-minútovú stopáž. Vo štvrtky od 6. septembra pokračuje Horná Dolná s novou 8. sériou, Joj zas bude pokračovať s Inkognitom. V programe sa zatiaľ neobjavuje okrem Našich ani glosátorská relácia Sedem.

V piatky bude popri duelom Farmy pokračovať šou Všetko, čo mám rád, ktorá sa s premiérami vráti 7. septembra. V rovnaký deň Jednotka uvedie novú sériu Milujem Slovensko aj s novými kapitánmi Jurajom Tabačekom a Stanislavou Kašperovou.

Stabilným dňom, v ktorý by sa mala nakoniec usadiť šou Česko Slovensko má talent, bude podľa všetkého sobota. Napriek tomu, že sa siedma séria talentovej šou uvedie v nedeľu 2. septembra a pobeží následne aj v utorok, Joj avizuje vysielanie Talentu aj v sobotu 8. septembra. Zaňho následne presúva šou Veľký balík. Markíza bude Česko Slovensko má talent pravidelne konkurovať premiérovými filmami, v spomínanú sobotu to bude dobrodružný film Stratení v Karibiku. V soboty navyše na Jednotke pokračujú Záhady tela aj Neskoro večer.

Ako sme vás informovali, v nedeľu 9. septembra odštartuje Markíza štvrtú sériu šou Tvoja tvár znie povedome. Nezopakuje sa tak situácia z jesene 2016, kedy Talent a Tvoja tvár bežali proti sebe. Joj bude zas v nedeľu uvádzať filmové premiéry, popri štartu Tvojej tváre vybrala premiéru Centrálna inteligencia.

Čítať viac...
Nahor