Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent s výberom semifinalistov divákov neudržal, Horná Dolná už v piatkovej repríze prepadla!

Sobotné filmy strácajú na sile.

PIATOK: Piatkovému večeru tradične kraľovalo Milujem Slovensko. Šou Jednotky tentokrát v komerčnej cieľovke sledovalo takmer 9 % divákov, podiel sa mal dostať na 25 %. V 12+ to bolo vyše 29 % pri vyše 600-tisíc divákoch. Po tom, čo sa aj v pondelky zaradila Markíza reprízy Hornej Dolnej, jej komediálny seriál padol v piatok, neuspel s podielom pod 16 %. Chart Show už neskôr skočila do nadpriemeru s podielom pod 26 %. Hry o život: Skúška ohňom na Joj uhrali 15 %.

Na Plus Profesionáli dosiahli 6,5 %, Pestúnka pre dospelých prekročila 5 %. Na jej úrovni bola Doma a jej Predvianočná láska rovnako s podielom cez 5 %, Charlieho anjeli na Dajto šli pod 4 %. Vtierka Castle sa na Wau dostala pod trojku, Kravaťáci spadli pod percento.

V piatkový podvečer sa opäť prepadlo Búrlivé víno, získalo len 15,5 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla share pod 19 %. Televízne noviny tesne prekročili 26 %, Noviny šli nad 22 %.

SOBOTA: Prvý víkendový večer klasicky zaplnili filmy. Takú pozornosť divákov, ako v minulosti nelákajú, premiéra Markízy R.I.P.D. mala tesne prekročiť 23 %, záverečná časť trilógie Hobit: Bitka piatich armád uhrala o málo cez 17 %. Jednotke opäť o niečo v počte divákov klesol Strom želaní, podielovo šiel na 9,5 % v 12+ a tesne nad 6 % v 12 – 54. Podvečer bola Smotánka opäť vysoko s podielom cez 27 %, Naši prekročili 15 %. Televízne noviny sa dostali cez 28 %, ratingovo vyhrali sobotu, Noviny podliezli 26 %.

Rosamunde Pilcherová s Porušeným sľubom na Doma podliezla 7 %, Tridsať prípadov majora Zemana na Dajto získalo pod 6 a 5,5 %. Niečo na tej Mary je na Plus atakovalo 5 %, X Factor na Wau sa hýbal medzi 2 – 3 %.

NEDEĽA: V nedeľu do svojho finále došla druhá séria Tvoja tvár znie povedome. Ako sme už informovali, záverečné vyvrcholenie sledovať ju malo 9,9 % divákov s podielom 34,9 %. Podrobne sa výkonu šou venujeme v tomto článku. Tvoju tvár čaká budúci týždeň ešte jedno špeciálne vydanie. Česko Slovensko má talent túto nedeľu výrazne spadlo, neudržalo divákov s menej atraktívnym výberom semifinalistov. Dostalo sa na svoje minimum s ratingom 7 % a podielom pod 22 %. Doktor Martin opäť uhral to svoje s podielmi pod 16 a 14 % v 12+, resp. 12 – 54.

Na menších Plus s katastrofickým filmom Doba ľadová šla na 5 %, Dajto so snímkou Transformers získalo 4,5 %. Vôbec sa nedarilo Doma, film V zajatí strachu jej prepadol s podielom len 1,5 %. O niečo vyššie bola Wau s kriminálkou CSI New York, s oboma dielmi podliezla 2 %.

S treťou reprízou v týždni klesla v nedeľný podvečer Horná Dolná, atakovala 23 %. Nové bývanie bolo neďaleko nej, dostalo sa na 21 %. Nedarilo sa už novinke Na chalupe, prepadnúť mala s podielom 10,5 %. V tom čase prepadla aj Hra o Niké na Markíze s podielom cez 16 %. Televízne noviny podliezli 31 %, Noviny sa dostali cez 27 %. Najvyšší rating za celý deň dosiahlo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor