Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent s rekordom siedmej série, vystrelil na vrchol týždňa! Farma v piatok skrátila brejky, porástla

Kým Tvoja tvár znie povedome si udržuje konštantné čísla, Česko Slovensko má talent druhý týždeň rástlo. Celkovo za uplynulých sedem dní opäť najviac divákov sledovalo nedeľné správy Joj.

Piatkový večer priniesol značný nárast Duelu Farmy. Tá si dokázala medzitýždenne polepšiť až o viac ako jeden a pol ratingu, keď tesne prekročila 7 % s podielom cez 21 %. Reality šou pritom v piatok ponúkla v prvej polovici skrátené brejky, okrem toho, že televízia vynechala upútavky skrátila aj samotnú dĺžku reklamného pásma. Milujem Slovensko atakovalo 6 ratingov s podielom 16,5 %, udržalo tak čísla spred týždňa, Všetko, čo mám rád na Joj si polepšilo nad 5 ratingov s podielom okolo 15 %. Celkovo šou Joj viedla s takmer 445-tisíc divákmi, Farmu si vybralo takmer 415-tisíc divákov, Milujem Slovensko cez 360-tisíc.

V sobotu sa zas veľký nárast podaril šou Česko Slovensko má talent, ktorá dokonca prekonala aj čísla zo štartu série. Medzitýždenne si polepšila o viac ako jeden a pol ratingu, keď ju sledovalo 11,6 % divákov s podielom 28,8 %. Šou tak dosiahla rekord siedmeho ročníka. V celkovom publiku ostáva najsledovanejším štart série so 610-tisíc divákmi, ostatne však Talent nebol od tejto méty ďaleko s takmer 605-tisíc divákmi. 96 hodín: Zúčtovanie na Markíze neuspelo s podielom pod 16 %, Záhady tela na Jednotke sa hýbali okolo 12 %. Celkovo ich videlo 350-tisíc divákov.

V nedeľu na svojom ostala šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá okopírovala rating 8,6 %, v podieli prekročila 26 %. Celkovo Tvoju tvár sledovalo takmer 475-tisíc divákov. Joj s premiérou Ben Hur šla cez 6 ratingov pri podieli pod 19 %.

V piatok podvečer Oteckovia dosiahli podiel pod 38 %, Súdna sieň sa zastavila na desiatke. Smotánka v sobotu prekročila 24 %, Wall-e na Joj získal 11,5 %, v nedeľu Susedia uhrali 19 %, kým Nové bývanie poskočilo nad 24 %.

Už tradične z trojice dní boli najsledovanejšie nedeľné spravodajstvá, obe sa hýbali nad ratingovou deviatkou. Celkovo Televízne noviny v tento deň videlo 525-tisíc divákov, Noviny Joj šli až cez 670-tisíc divákov a v tejto cieľovke tak ovládli týždeň. V komerčnej cieľovke vyhrala týždeň šou Česko Slovensko má talent.

Čítať viac...
Nahor