Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent na Prime predsa len bude! Česká stanica vytiahne šiestu sériu do prime-time

Televízie na ostatnom ročníku nespolupracovali, predsa nakoniec pobeží na oboch obrazovkách.

Aj šiesta séria Česko Slovensko má talent sa nakoniec objaví na Prime. Česká televízia po prvýkrát od štartu projektu federálnu talentovú šou do svojho programu nezaradila a túto jeseň tak na jej obrazovke chýbala. Joj síce Talent uviedla aj na českom trhu, keď kúpila licenciu na Got Talent pre Joj Family, na novom českom kanáli si však talentovú šou diváci vo veľkom nájsť nedokázali.

V Česku tak ostali talenty z poslednej série šou neobjavené, čo Prima využije v mimosezónnom období. S Joj sa mala dohodnúť na odvysielaní šiesteho ročníka, ktorý chce Prima uviesť od druhej polovice januára počas štvrtkových večerov. Tie už jojkárskej produkcii patrili aj v tejto sezóne, keď vo štvrtky uvádzala Prima seriál Dr. Dokonalý nadabovaný do češtiny.

Šiesty ročník Talentu bol prvý, ktorý Prima neodvysielala súbežne s Joj. Schyľovalo sa k tomu už vlani pri piatej sérii, ktorú mala naša komerčná televízia vyrábať osamote, Prima sa mala nakoniec pridať k realizácii kastingov a následne sa s Joj dohodla na uvedení šou.

Prima si okrem iného od Joj od nového roka prepožičia aj slovenskú Súdnu sieň, ktorou bude konkurovať v podvečerných hodinách najmä Barrandovu. Zároveň je už známe, že práve Joj bude obchodne zastupovať slovenský kanál Prima Plus, ktorý odštartuje svoje vysielania koncom januára 2017.

Čítať viac...
Nahor