Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent drží sobotňajšie čísla, stal sa víťazom víkendu! Markíza s filmom prepadla mimoriadne tvrdo

V piatok sa podarilo podrásť Farme aj Všetko, čo mám rád, Milujem Slovensko udržalo väčšinu divákov zo štartu novej série.

PIATOK: V piatok si medzitýždenne polepšili ako Markíza tak Joj. Farma s Duelom už tentokrát prekročila 6 ratingov, čo jej v podieli prinieslo hodnotu okolo 21 %, šou Všetko, čo mám rád Joj sa zas dostala pod 5 ratingov s naďalej vlažným podielom 15,5 %. Všetko, čo má Ander rád už uhralo okolo 19 %. Mierny pokles zaznamenalo Milujem Slovensko, ktoré však udržalo väčšinu divákov zo štartu novej série s novými kapitánmi, ratingovo malo ísť okolo 5 % s podielom cez 16 %. V celkových číslach viedlo Všetko, čo mám rád s takmer 390-tisíc divákmi, Farmu sledovalo necelých 370-tisíc divákov, Milujem Slovensko zas 330-tisíc.

Noc v múzeu 2 na Plus uhrala okolo 7 %, Spider-Man 2 sa na Dajto vyšplhal na 5 %. Milenec na záskok na Doma uhral 3,5 %, Wau s Kosťami podliezla 4 %, následne sa už hýbala len nad percentom.

Oteckovia podvečer prekročili 36 %, Joj výnimočne o 18. hodine odvysielala šou Veľký balík, prepadla s takmer siedmimi percentami. Televízne noviny sa dostali na 25,5 %, Noviny na takmer 20 %. V celkovom publiku opäť viedli s vyše 420-tisíc divákmi, TN-ky ich mali okolo 390-tisíc.

SOBOTA: V sobotu si divákov udržala šou Česko Slovensko má talent, ktorú malo sledovať 9,4 % divákov, podiel sa dostal pod 29 %. Celkovo si program malo pozrieť vyše 530-tisíc divákov, čo je o približne 20-tisíc viac ako minulú sobotu. Markíze sa, naopak, darilo ešte menej ako s minulotýždňovým filmom, premiéra Spojenci jej totiž prepadla mimoriadne tvrdo len s takmer podielom 11 %.

Doma s romantikou Pekný pár atakovala 7 %, Dajto s filmom Ťažko ho zabiť podliezlo 6 %. Oktagon na Plus šiel pod 5 %, Wau sa postupne s večerným programom dostala nad tri aj štyri percentá.

Smotánka sa prehupla podvečer nad 19 %, Joj s filmom Útek na Horu čarodejníc atakovala 15 %. Televízne noviny podliezli 26 %, Noviny sa dostali na 20,5 %. Spolu ich videlo vyše 405-tisíc divákov, TN-ky zas cez 380-tisíc.

Šou Česko Slovensko má talent sa nakoniec stala víťazom víkendu, v celkovom publiku ju prekonali len nedeľné Noviny Joj, v rámci celého týždňa zas boli v komerčnej cieľovke vyššie z hlavných programov iba Susedia.

Čítať viac...
Nahor