Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Talent bude mať v závere voľnejšiu cestu: Tvoja tvár vyvrcholí skôr, známe termíny finále!

Markíza a Joj nebudú vrcholiť svoje šou v rovnaký deň, finále Tvojej tváre však už stihne priamy prenos Talentu.

Nedeľné šou sa dostávajú do druhej polovice ich jesennej púte. Tá sa pre každú skončí v priebehu novembra, spoločne do finále ale nedorazia.

Skôr svoju šou ukončí Markíza, ktorá mala, ako sme vás už skôr exkluzívne informovali, vyrobiť spolu 11 epizód v druhej sérii Tvoja tvár znie povedome. Televízia už mala informovať klientov a potvrdiť očakávaný dátum finále, ktoré má prebehnúť v nedeľu 13. novembra. Zvyšné nedeľné večery jesene má Markíza rátať s filmami.

Svoje termíny finálových večerov už ohlásila aj Joj. Tá opäť pripravuje pre šou Česko Slovensko má talent live prenosy, pričom oproti vlaňajšku pridá o jeden naviac. Zvyšuje totiž počet semifinálových kôl, kým v piatej sérii ponúkla iba jedno, v šiestom ročníku prebehnú dve. Ich termíny sú naplánované na 13. novembra v deň finále Tvojej tváre a 20. novembra. Do finále tak šou dôjde v nedeľu 27. novembra. Joj tieto termíny avizuje aj v aktuálnom prome, nakoľko spustila predaj lístok pre živé prenosy. Tie sa uskutočnia po prvýkrát v ateliéroch na Kolibe, kam presťahovala Joj Talent už od kastingových kôl.

Čítať viac...
Nahor