Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Takýto prepad Búrlivé víno už nečakalo: Niekdajší valec v piatok spadol na úplné dno!

Seriál bol trhovou trojkou a prepadol sa do hrozivého podpriemeru.

Z niekdajších 12 ratingov a vyše 30-percentných podielov v piatok Búrlivému vínu neostala ani polovica. Dva roky seriálový valec Markízy sa od minulého roka začal trápiť, pričom televízia napriek poklesu pokračuje s novými časťami a tým aj v dosahovaní nových negatívnych rekordov.

Tento piatok zaznamenalo Búrlivé víno výrazné dno, keď bez mimoriadnej konkurencie spadlo podľa našich informácií na hlboko podpriemerný rating 4,6 % s podielom iba 13,8 %. Takýto výkon je už pre seriál úplnou mizériou, nie je prekvapením, že ho televízia z piatkov čoskoro škrtne a bude bežať len dvakrát do týždňa.

Lídrom večera bolo v piatok už tradične Milujem Slovensko, ktoré prekročilo osem ratingov s podielom 24 %. Joj sa zadarilo s filmom Kuriér 2 a ratingom 6,5 % s podielom pod 21 %.

Medzi menšími bola večer najsilnejšia Plus, Profesionáli o málo prekročili 7 %, Vinári šli pod 5 %. Monk na Doma uhral cez 4 %, Smotánka šla pod 3 % a Rande s celebritou uhralo 4,5 %. Dajto s filmom Sklenené peklo dosiahlo podiel len nad 3 %, Life: najbohatší policajt na Wau sa hýbal medzi 2 – 3 %.

Podvečer sa po dlhšom čase dokázalo aj keď na čelo dostať Bez servítky s podielom tesne cez 20 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla k podielu cez 19 %. Relácii mohlo ublížiť, že v tlačených programoch bola avizovaná Súdna sieň. V súboji hlavných spravodajstiev už tesne vyhrali Noviny, v podieli šli pod 26 %, Televízne noviny dosiahli share 26,5 %.

Joj po tretíkrát v tomto týždni vyhrala v prime-time, Markízu mala predbehnúť o menej než dva podielové body.

Čítať viac...
Nahor