Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Takto bude vyzerať ostrý štart sezóny: Joj vyrukuje s Take Me Out skôr, proti Rexovi vytiahne akčný ťahák!

Markíza veľké jesenné projekty doplní novinkou Nebezpečné vzťahy, Hornú Dolnú vracia v dvojporcii.

Jesenný boj televízií odštartuje už o približne dva týždne. Kým Markíza si na päť zo siedmich večerov pripravila oproti jari nové zbrane, Joj skladá program z overených značiek a nateraz dvoch noviniek. Úvod sezóny však podporí filmovými premiérami.

Prvý veľký súboj nastane v nedeľu 3. septembra. Markíza v tento deň po rokoch vráti na obrazovky Let´s Dance, keď odštartuje už šiestu sériu, v ktorej bude o priazeň divákov bojovať celkovo jedenásť párov. Joj bude proti tanečnej šou nasadzovať podľa všetkého najsilnejšie premiéry, ktoré má k dispozícii, predstavuje ich už aj v samostatnom kompiláte. Na úvod proti Let ´s Dance vytiahne silnú snímku Rýchlo a zbesilo 7, ktorú promuje už tri týždne pred uvedením. Kampaň na film podporuje dokonca aj vyše minútovým klipom.

V pondelok 4. septembra sa televízie dostanú do tradičného nastavenia. Markíza vracia premiéry Hornej Dolnej, na úvod avizuje komediálny seriál dokonca v dvojporcii. Joj spustí premiérové vydania Inkognita, ktoré jej toto leto nadpriemerne funguje aj v reprízach. Televíziám tento večer sťaží Jednotka, ktorá bude vysielať atraktívny zápas kvalifikácie na Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 medzi Anglickom a Slovenskom. Začína sa o 20:45.

V utorok 5. septembra plánuje Markíza odštartovať ďalší z highlightov jesene Extrémne premeny Slovensko. Šou, v ktorej budú každý týždeň sledovať diváci radikálnu premenu jedného účastníka, bude mať pri svojom nástupe netradičnú konkurenciu, keď Joj plánuje už v tento deň uviesť svoju ťažiskovú novinku Take Me Out. Štúdiová zoznamka takto odštartuje podobne ako v piatej sérii Česko Slovensko má talent – mimo svojho stabilného dňa. Take Me Out má mať svoje miesto v soboty. Ďalšie týždne v utorky by mala Joj pokračovať v premiérach Nikto nie je dokonalý.

Dvom silným šou v spomínaný utorok zakonkuruje Dajto, ktoré po ôsmej odvysiela prvý kvalifikačný zápas Slovenska na futbalové ME do 21 rokov proti Severnému Írsku. Novinky zároveň doplní ďalšia nová inscenovaná talkšou Nebezpečné vzťahy, o ktorej vás priebežne exkluzívne informuje portál Mediaboom.sk. Markíza potvrdila informácie nášho portálu a odštartuje ju 5. septembra o 22:10 v dvoch vydaniach za sebou, o týždeň by už mala štartovať po 23. hodine. Na desiatu totiž televízia ráta s premiérami slovenskej Zámeny manželiek. Nebezpečné vzťahy mali naplánovaný štart už na začiatok leta, Markíza nakoniec tento zámer zmenila.

V stredu 6. septembra sa proti sebe postaví návrat Pevnosti Boyard a nová tretia séria Našich. Joj už nové časti seriálu podporuje kampaňou, v ktorej avizuje aj dátum ich spustenia. Po Našich ešte pobeží Pravá tvár, na ktorú čaká finále, v ďalšie týždne by práve v tomto čase mala pribudnúť novinka Super Karaoke. Markíza po Pevnosti Boyard nasadzuje Kredenc, zatiaľ však avizuje len reprízovú časť. Rovnako tak aj v pondelok po dvojporcii Hornej Dolnej. Skeč šou by prvýkrát mohla v tejto sezóne zmeniť vysielací deň premiér práve na stredy.

Na štart sezóny podľa našich informácií pripravila Joj mimoriadny program oproti ďalším týždňom nielen v utorok ale aj vo štvrtok. 7. septembra, kedy Markíza naplánovala štart jej seriálového ťaháku Rex, chce miesto tradičného Inkognita odvysielať filmovú premiéru Kuriér: Reštart. Nasledujúce štvrtky už avizuje zábavnú šou.

Piatky plánuje Markíza nateraz filmové, v prvý týždeň sezóny odvysiela premiéru Dievča vo vlaku. Joj chce pokračovať s premiérami Všetko čo mám rád, o slovo sa prihlási Jednotka, ktorá 8. septembra štartuje šiestu sériu šou Milujem Slovensko.

Aj v soboty bude Markíza filmová, v tento deň bude nasadzovať najsilnejšie tituly. Urobí tak už 9. septembra, kedy vytiahne silný akčný film San Andreas. Joj v tento deň začne stabilizovať Take Me Out na soboty, Jednotka zas vráti premiéry šou Záhady tela, rovnako aj talkshow Petra Marcina Neskoro večer.

Čítať viac...
Nahor