Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Takto bojuje Markíza: Líder začal promovať novú sériu Búrlivého vína, pozrite sa ako!

Iba tento týždeň Joj nasadila do vysielania kontroverznú upútavku, v ktorej zdôrazňuje, že Divoké kone pochádzajú od tvorcov Búrlivého vína. Takto zareagovala Markíza.

Už aj líder promuje štart svojho hlavného produktu pre jar 2015. Búrlivé víno odštartuje rovnako ako Divoké kone 5. januára a obe televízie robia všetko preto, aby diváka prilákali k svojej značke.

Súboj je o to vyostrenejší, že Joj cieli predovšetkým na doterajších divákov Búrlivého vína. Nielenže budú Divoké kone bližšie práve dennému seriálu lídra než doteraz v čase po 20:30 vysielanému Paneláku, taktiež k divákom Búrlivého vína vyslala signál, že jej novinka pochádza práve od tvorcov seriálu, ktorý uprednostňovali doteraz.

Markíza v prvej veľkej upútavke na štart 5. série Búrlivého vína zdôrazňuje niekoľko kľúčových momentov. Ako sa dalo čakať, z deja upozorňuje najmä na svadbu ústrednej dvojice Niny a Martina či na veľkú linku novej postavy v podobe Vlada Kobielskeho. Jeho seriálová poloha v upútavke pripomína tú, ktorú v prome Divokých koní stvárňujú Leopold Haverl a Alena Ďuránová.

Promo tiež odhaľuje, že aj Búrlivé víno staví na výpravnejšie obrazy. Okrem veľkolepej svadby tvorcovia napríklad v rámci deja využijú scénu s helikoptérou. Už skôr bol odhalený úmysel televízie od novej série priniesť aj nový prvok, retrospektívne obrazy, v ktorých sa tvorcovia vrátia do mladosti niektorých postáv. Tento prvok ohlásila už skôr Joj v Divokých koňoch.

V upútavke môžu odvážnejší nájsť aj reakciu na kontroverzné promo Divokých koní. Líder totiž zdôrazňuje, že Búrlivé víno je najobľúbenejší rodinný seriál, čím dáva dôraz na tradičnosť svojho titulu. Joj, naopak, cieli na tých, ktorí hľadajú zmenu. Viac o novej 5. sérii Búrlivého vína sa dočítate v tomto článku.

Prvé promo na 5. sériu Búrlivého vína

Kratšia verzia upútavky
[wpvp_player attid=“17273″  src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/burlive-vino-5-prva-uputavka.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/burlive-vino-5-svadba.png]

Čítať viac...
Nahor