Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Take Me Out vstáva z popola, sledovanejšie ako Milujem Slovensko! Markíza trojkou na trhu

Situácia v sobotnom prime-time sa zásadne mení, stabilná ostáva Jednotka s úspešnými Záhadami tela.

Kontroverzné Take Me Out, ktoré sa s prvými vydaniami začalo radiť k prepadákom sezóny, od konca septembra vstáva z popola. Šou sa túto sobotu ťahala ku svojmu rekordu, keď potvrdila nárast spred týždňa a stúpla na rating 6,2 % s podielom 18,4 %. Zoznamka sa potýkala v prvej polovici s technickými problémami počas reklamnej prestávky, pre ktoré neodvysielala jedno z vystúpení účastníka šou, zároveň to malo ovplyvniť jej sledovanosť.

Take Me Out sa dostalo dokonca prvýkrát do vedenia. Stalo sa tak po konci šou Záhady tela na Jednotke, ktoré boli vo svojom čase lídrom. Ratingom prekonali piatkové Milujem Slovensko, keď ich malo podľa našich informácií sledovať 6,6 % divákov s podielom 18,4 %. Neskoro večer podliezlo 14 %. Výkon niekdajšej najsledovanejšej zábavnej relácie na trhu Milujem Slovensko predbehla tento týždeň aj zoznamka Joj.

Podobne ako v piatok bola trojkou na trhu Markíza, neuspela s premiérou Krycie meno U.N.C.L.E. pri ratingu cez 5 % a podielom 15,5 %. Na Plus sa darilo filmu Pestúnka pre dospelých s podielom okolo sedem percent, Sympatický cudzinec na Doma uhral 5,5 %. Dajto sa s dvomi dielmi seriálu Strážca spravodlivosti hýbalo okolo 2,5 %, Komisár Rex na Wau taktiež získal 2,5 %, Inkognito stúplo na 3 %.

Smotánka sa podvečer na Markíze prehupla cez 20 %, Naši získali podiel okolo 13 %. Televízne noviny uhrali 26 %, Noviny s obdobným ratingom prekročili 24 %.

Čítať viac...
Nahor