Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Take Me Out s tvrdou porážkou, Markíza so San Andreas bodovala! Dvojkou večera Záhady tela

Joj highlight tejto jesene vôbec nevychádza, po ostrej kritike prichádza aj prepad sledovanosti.

Šesť ratingov z utorňajšieho štartu Take Me Out neudržalo. Zábavná zoznamka oproti prvému dielu stratila tretinu divákov, keď mala prepadnúť s ratingom 4 % a podielom 12,5 %. Zatlačila ju aj Markíza s jej aktuálne najväčším filmovým ťahákom San Andreas, ktorého premiéra uhrala 8 ratingov s nadpriemerným podielom 26,6 %.

Take Me Out bolo až trojkou na trhu, dostala sa pred neho aj Jednotka so Záhadami tela a ratingom okolo 6 % pri podieli nad 18 %. Nenápadná sobotná zábava Jednotky od jari funguje stabilne vysoko nadpriemerne, v 12+ bola dokonca jasným lídrom, v podieli uhrala 22 %.

Z menších staníc Ženích na úteku na Plus podliezol 6 %, Čas na lásku na Doma zas 4 %. Strážca spravodlivosti šiel na Dajto cez 2 a 3 %, Komisár Rex na Wau len nad 1 a 2 %.

Podvečerná premiérová Smotánka uhrala približne 19 %, reprízoví Naši šli na 14 a vyše 17 %. Televízne noviny prekročili 26 %, Noviny zas 23 %, v celkovom počte divákov sa s Počasím Markízy a Najlepším počasím stali najsledovanejšími programami dňa.

Čítať viac...
Nahor