Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Take Me Out prepadák nezopakovalo, ostalo však trojkou na trhu! Darí sa Záhadám tela

Markíza s filmovou premiérou priemerná, kontroverzná zoznamka Joj napriek nárastu stále v podpriemere.

Take Me Out po veľkom neúspechu s druhou časťou porástlo. Šou sa dostala na priemerný výkon prvého a druhého vydania, keď podľa našich informácií stúpla o rating na 5,2 % s podielom takmer 16 %. Ostala tak podpriemerná, pričom bola opäť trojkou na trhu. Joj však doplnila Plus, komédia Snežné psy vyskočila na 8 %.

Sobotným lídrom bola Markíza s premiérou Nočný bežec, s ktorou mala prekročiť 6 ratingov a podliezť 20 %. Výrazne nad svojím priemerom bola Jednotka so zábavnou šou Záhady tela, ktorá mala skočiť pod šesť ratingov s podielom takmer 17 %. V univerzálnej cieľovke bola šou jasným lídrom. Neskoro večer bolo u mladých taktiež nadpriemerné, malo ísť pod 14 %.

Smiem prosiť na Doma malo podliezť 6 %, maratón Zoo na Dajto v prime-time začínal pod 4 %, následne klesol pod a nad 3 %. Komisár Rex na Wau sa hýbal blízko 2,5 a pod 3 %, Inkognito vyskočilo nad 6 %.

Smotánka podvečer na Markíze atakovala 21 %, Super Karaoke neuspelo výkonom pod 13 %. Televízne noviny mali uhrať share tesne pod 27 %, Noviny pri obdobnom ratingu získali vyše 24 %.

Čítať viac...
Nahor