Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Take Me Out bude jedným z najväčších projektov jesene! Joj sa v ňom spojí s Primou

Televízie po čase prinesú ďalší spoločný formát.

Joj a Prima budú mať opäť spoločný sezónny projekt. Po tom, čo televízie oklieštili v posledných dvoch sezónach spoluprácu na Česko Slovensko má talent, prinesú po čase ďalšiu šou, ktorú budú podľa všetkého vysielať súčasne. Opäť pritom pôjde o veľký formát.

Joj potvrdila, že sa s Primou pustila do výroby zoznamovacej šou Take Me Out. Informoval generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega na sociálnej sieti. O projekte televízia už od začiatku hovorí ako o highlighte sezóny, čo potvrdzuje aj federálnou spoluprácou.

Televízia zatiaľ oficiálne nepotvrdila, kedy projekt odštartuje. Po tom, čo sa nedostal na obrazovky vlani, aktuálne začína s jeho výrobou a očakáva sa tak jeho nasadenie na jeseň. Prihlasovanie do Take Me Out pritom spustila ešte v novembri 2015.

Formát Take Me Out, ktorý vychádza z austrálskej šou Taken Out, je rozšírený po celom svete, Slovensko a Česko patrí do štvrtej desiatky krajín, ktoré ho prinesú. Joj na príprave projektu pracovala viac ako rok, kým sa pustila do nakrúcania.

Čítať viac...
Nahor