Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Fotky Puškárovej a Švajdu v plavkách sú divákom na smiech! Moderátorka zareagovala na retuš (aktualizácia)

Aktualizácia: Retuš fotografií Zlatice Puškárovej a Patrika Švajdu z ich dovolenky v Turecku vyvolala reakciu samotnej moderátorky aj televízie. Markíza priznala „prehnanú retuš“, o ktorú sa však podľa vlastných slov Puškárovej nemali postarať moderátori ale hotelový fotograf. Tomu sa má páčiť úprava fotografií, na ktorých dovolenkári vyzerajú ako figuríny. Zaujímavosťou je, že rovnaká retuš je aj na fotografii, ktorú mal fotiť syn moderátorov hlavných správ Markízy – Leo. Zdá sa tak, že si vypožičal foťák hotelového fotografa. Puškárová spolu s reakciou zverejnila aj originál najviac diskutovanej fotografie.

Na situácii sa zabavil aj Sajfa, keď spoločne s vyretušovanou fotkou zavesil status: „Kto ale vyretušuje moje dovolenkové fotky?“ Puškárová naňho zareagovala: „Priatelia, špeciálne Sajfa, dávajte si v Turecku pozor, aby ste rovnako ako my neskončili tučne vyretušovaní.“

zlatica puskarova patrik svajda dovolenka turecko 2015

——————

Pôvodná správa

Moderátori hlavného spravodajstva Markízy Zlatica Puškárová a Patrik Švajda si tento rok spoločne so synom Leom užívajú dovolenku v Turecku, odkiaľ poslali svojim divákom aj niekoľko záberov. Poskytli ich exkluzívne Markíze, no u fanúšikov televízie vyvolali presne opačné reakcie, ako by si priali.

Pár sa totiž nechal zachytiť v plavkách a k tomu, aby na fotografiách vyzeral čo najlepšie, si evidentne dopomohol úpravami. Vyhladzovací filter či rovno retuš udrela do očí mnohým fanúšikom televízie. Tí sa nezdržali kritiky, pričom Markíza im sama prihrala, keď k fotkám dodala, že Puškárová so Švajdom na nich vyzerajú skvelo a sexi.

„Rodinka síce krásna, ale toľko retuše pohromade mi až oči vyklalo,“ napísala jedna z návštevníčok sociálnej siete. „Niekto riadne ujel…“ „…alebo poškodený foťák,“ píšu ďalší. Inú z fanúšičiek zas pobavil odpadnutý gélový necht na Puškárovej ukazováku.

Exkluzívne fotografie Puškárovej a Švajdu z dovolenky
zlatica puskarova patrik svajda leo dovolenka turecko 2015 markiza zlatica puskarova patrik svajda leo dovolenka turecko 2015 markiza2zlatica puskarova dovolenka turecko 2015 markiza

Čítať viac...
Nahor