Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tajné plány odhalené?! Haláková už pracuje na novom seriáli, vieme, z akého prostredia!

Tím okolo Danice Halákovej pripravuje ďalšiu novinku. Aktualizované.

S informáciou o konci najdlhšie vysielaného slovenského seriálu Panelák sa roztrhlo vrece s novými projektami, ktoré televízia pripravuje. Niekoľko námetov má rozpracovaných sám Andy Kraus, no nezaháľa ani tím okolo Danice Halákovej.

Trojica tvorcov Búrlivého vína či Divokých koní – Danica Haláková, Pavol Polner a Braňo Mišík, už pracuje na novom veľkom projekte. Inšpiráciou pre tvorcov sa aj tento raz stane príroda či zvieratá. Trojica sa totiž nechala odfotiť v priestoroch bratislavskej ZOO, pričom k fotografii priamo z miesta Haláková pridala jasný odkaz. „S kolegami už pracujeme na novom projekte. Držte palce!“ podelila sa o najnovšie informácie prostredníctvom sociálnej siete.

Aktualizované: Trojica si na fotografiách prezerá priestory zoologickej záhrady, pričom Haláková už potvrdila informácie, že za návštevou ZOO bola práca na novom seriáli. „Boli sme na obhliadkach v bratislavskej ZOO a intenzívne pracujeme na novom veľkom seriáli. Plánujeme okrem nášho slovenského prostredia a vzťahov aj trochu exotiky,“ povedala pre Eurotelevíziu. Joj sa tak, zdá sa, práca so zvieratami zapáčila a v novom projekte ich do deja zakomponuje ešte viac.

halakova misik polner zoo 2 halakova misik polner zoo

Foto: Facebook

Čítať viac...
Nahor