Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Tajná novinka Joj na rok 2015: Tanečná šou s Rozborilom! Siedme nebo nebude!

Po troch rokoch sa na slovenské obrazovky vráti väčší tanečný formát.

Joj vo svojej brožúre na rok 2015 neprezradila všetky projekty, ktorými chce v budúcom roku zabojovať o diváka. Túto nedeľu spustila nábor do nového tanečného projektu, ktorého moderátorom sa má stať Vilo Rozboril. Televízia odštartovala kasting symbolicky počas posledného vydania V siedmom nebi v tomto roku.

Nová šou bude mať pravdepodobne blízko k úspešnej šou z minulosti Bailando. V náborovej upútavke k tanečnému formátu televízia prezrádza, že tancom v novej šou bude pomáhať. „Slovensko bude opäť žiť tancom, tancom ktorým budeme pomáhať! Ak poznáš niekoho, kto potrebuje pomoc a si ochotný za jeho sen zabojovať, prihlás sa cez formulár. Vytancuj niekomu sen a vznikne niečo krásne, medzi nebom a parketom,“ oznamuje hlas Vila Rozborila v upútavke. Promo využíva grafiku relácie V siedmom nebi.

Dnes už pri tom poznáme, že šou zaplní jeden zo slotov blížiacej sa jarnej sezóny. Joj pri tom ohlásila na ďalší rok aj pokračovanie Siedmeho nebaDnes je už pri tom jasné, že tanečná šou s prvkami blízkymi Siedmemu nebu aktuálne najsledovanejšiu reláciu na jar nahradí. Joj jej venuje miesto v nedeľnom prime-time. Na jar tak televízia začne s výrobou nových príbehov relácie rovnako, ako to bolo tento rok.

Rozboril moderoval doteraz aj jediný tanečný formát s charitatívnym rozmerom Bailando – Tanec pre teba. Šou sa napriek vysokej sledovanosti dočkala v roku 2007 na Markíze len jedinej sezóny. Líder tiež vysielal posledný veľký tanečný projekt na Slovensku Let´s Dance v roku 2011. V 2013-tom sa tanečná šou vrátila na obrazovky Joj, na menšej Plus odvysielala sponzorovanú šou Move up. V minulosti tiež ponúkla projekty Miliónový tanec či Showdance.

Náborová upútavka k novej tanečnej šou s Vilom Rozborilom

Čítať viac...
Nahor