Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Svokre sa podarilo zdolať Panelák! Rozdiel však len dve tisícky, šou v podpriemere

Opäť neoslnilo ani Búrlivé víno.

Markíze prime-time naďalej padá. Búrlivé víno sa už, zdá sa, natrvalo usadilo okolo súčasných výkonov pod 8,5 ratingami, ktoré sú ďaleko vzdialené sledovanosti z predošlej jesene, kedy sa dokázal seriál šplhať aj k 11-tke. Vo štvrtok podľa našich informácií sledovalo Búrlivé víno 8,3 % divákov s podielom 22,6 %. Divoké kone, pravdepodobne, taktiež našli svoj priemer, keď sa stabilne hýbu blízko osmičky. Včera uhrali presne 8 ratingov s podielom 21,9 %. V celkových číslach sledovalo seriál Joj 501-tisíc divákov oproti 581-tisícom divákov Búrlivého vína.

Rozpačito skončila stávka Markízy na mimoriadne vydanie Svokry. To televízii prinieslo mierne zlepšenie sledovanosti, no stále nie uspokojivé. Jediným čiastkovým úspechom Svokry je porážka Paneláku, avšak len o dve tisícky divákov. Denný seriál sledovalo 5,9 % divákov s podielom 20,4 %, reality formát uhral rating 6 % s 21,2 percentami. Svokra mala podobne ako Rodinné prípady oproti Paneláku dlhšiu stopáž.

Joj bola opäť víťazom počas neskorého večera, keď Sladký život porazil s podielom nad 17 % Stúpencov so slabým výkonom nad jedenástkou. Markíza už chystá výmenu akvizičného seriálu za reprízy Zámeny manželiek, čas o 22:50 v utorky a vo štvrtky nastaví od marca podobne ako Joj – s pôvodným reprízovým reality formátom. Sladkému životu sa naďalej nedarí v premiére, vo štvrtok dosiahol iba slabý podiel 12,4 %. Seriál Chlapi neplačú sa po dlhšom čase odlepil od siedmich ratingov (7,8 %), čo sa hneď prejavilo na silnom podieli 28,6 %.

Výkony menších staníc priniesli najvyššiu spokojnosť Joj. Pluska ponúkla najsledovanejší program, ktorým sa stala prvá časť Knight Ridera s ratingom 2,3 %. Obe časti seriálu sa v podieli hýbali okolo 6 percent. Veľké riziko na Dajto túto hranicu o pár desatín podliezlo. Na Dome došlo k netradičnej situácii, keď večerná kriminálka porazila nasledujúce kedysi najsilnejšie okno Domy. Mentalista uhral rating 1,7 % a podiel 4,7 %, Zakázaná láska dosiahla len na ratingy 1,4 a 1,5 % podiely 4,4 a 7 %.

Čítať viac...
Nahor