Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Svokra sa na Markíze zastabilizuje, Mušketieri prekvapivo s druhou sériou!

Líder zaradil Svokru do štruktúry programovou zmenou, vlastnú tvorbu chce v pondelky a stredy ťahať pravidelne. Nič sa nezmení ani v ďalšie dni.

Markíza tento týždeň nabehne na plnú letnú štruktúru, keď už dnes nasadí aj poslednú z noviniek seriál Škorpión. Ten sa zaradí do aktuálne neúspešného utorňajšieho a štvrtkového slotu okolo 22:45, v ktorom vystrieda krimi sériu Sherlock a Watsonová.

Televízii v tieto dni nefungujú akvizície už od pol deviatej. Na prekvapenie však aj po odvysielaní prvej série Mušketierov chce Markíza v rovnakom slote o 20:30 ponúknuť aj plánovanú druhú sériu. Seriál zatiaľ každý večer od štartu klesal, posledne ho už predbehla aj Joj s Kuriérom. Mušketierom sa v prime-time nedarí ani na Prime. Pokračovať tiež majú aj Lovci pokladov, ktorí sa v prvom týždni ich vysielania uviedli s podobne slabým výkonom ako ich predchodcovia Mušketieri (čísla za utorok a štvrtok).

Pevne v letnej štruktúre sa usadí Svokra. Tú síce Markíza zaradila do programu náhlou programovou zmenou, v jej vysielaní bude pokračovať aj v ďalších týždňoch. Vďaka tomuto kroku televízia prekryla fungujúcich Vinárov na Joj premiérovou pôvodnou tvorbou. Český seriál vďaka tomu zaznamenal pokles, televízii však dosiaľ prináša potrebné čísla. Zlepšiť výkon sa mu podarilo aj po minulotýždňovom pondelňajšom páde popri štarte Vo štvorici po Slovensku vlakom. Cestovateľská šou sa so svojím druhým výkonom pripravila o post jasne najsilnejšieho letného programu, keď klesla k priemerom lídra.

Čítať viac...
Nahor