Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Svokra s drogami a hazardom poskočila, rekord pre Dobre vedieť! Šou na vrchole dňa

Po niekoľkých týždňoch klesla verejnoprávna zábava Nikto nie je dokonalý.

Markíza sa po dlhom čase s podpriemerným MasterChefom a rovnako aj Svokrou dostala s hlavným utorňajším programom nad hladinu. Po minulotýždňovom prepade na pozíciu až trojky trhu ponúkla najdramatickejší prípad Svokry podporený aj bulvárom, v ktorom hlavnú úlohu zohrávali drogy a hazard. Šou si polepšila s ratingom 6,5 % a podielom 21,1 %, ostala však i tak ďalej za priemerom Markízy. Pomohla zato s lepším nábehom nasledujúcej šou Dobre vedieť!, ktorá sa tešila zo svojho rekordu pri ratingu 7,2 % a podieli až 28,1 %. Stala sa dokonca najsledovanejším programom dňa. Už čoskoro ju čaká presun na 20:30.

O niečo voľnejší priestor tento utorok nechala šou Nikto nie je dokonalý pri podieli 13,5 % v komerčnej cieľovke, v 12+ bola opäť nad svojím priemerom z minulých sérií s podielom 20 %. Po týždňoch s Michalom Hudákom či Josefom Náhlovským ponúkla vydanie s redaktormi komerčných televízií – hosťami boli Ján Tribula a Jozef Kubáni. Zoo v podieli podliezla 19 %, Habovřesky už na priemer Joj nedosiahli s podielom 14,5 %.

Na menších sitkom Hoď svišťom vyskočil na 7,5 %, film Osamelý jazdec sa dostal nad 6 %. Monk uhral 5 %, Dr. House pod 4 %, prvý diel Kúsok zo mňa šiel pod šestku. Vražedná hra na Dajto uhrala pod 5 %, kriminálky CSI sa dostali nad 2 a tesne 3 %.

Podvečer sa do čela dostali Susedské prípady pri podieli 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 21 %. Televízne noviny sa dostali nad 28 %, Noviny tesne nad 24 %.

Čítať viac...
Nahor