Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Svokra ďalším problémom Markízy, Chart Show už nefunguje ani v piatky! Zem spieva opäť lídrom

Joj bola v sobotu hlboko s filmom, Markíza po čase vyhrala prime-time.

PIATOK: Premiérová pôvodná tvorba Markíze nefunguje ani v piatok. Svokra po minulotýždňovom náraste spadla a uhrala podpriemerný podiel len 15,5 %. Nedarilo sa ani Chart Show, ktorá minulú sezónu uspela so zaraďovaním piatkových repríz po Milujem Slovensko, teraz však prepadla s podielom len cez 13 %. Film Princ z Perzie: Piesky času uhral na Joj share 16,5 %, lídrom bola klasicky Jednotka s Milujem Slovensko, ktoré získalo 21,5 %. Šou sa však predčasne z piatka sťahuje, Jednotka mení program. Menšie stanice uhrali podobné podiely, Muži v čiernom prekročili na Dajto 5 %, podobne aj Deti moje na Plus, film Júlia a dôstojník na Doma atakoval 5 %. Myšlienky vraha na Wau šli cez 2 a na 3 %.

Moja mama varí lepšie ako tvoja tesne podliezla 19 %, Susedské prípady zas 17 %. Televízne noviny mali atakovať 24 %, Noviny sa dostali na 28 %. Boli najsledovanejším programom piatka.

SOBOTA: Jednotke sa v soboty naďalej darí s folklórnou šou Zem spieva. Tentoraz v komerčnej cieľovke získala 7 % pri podieli pod 19 %, v 12+ prekročila 25 %. Markíza s komédiou My sme Millerovci podliezla 20 %, Joj sa nedarilo so snímkou Lockout: Útek z MS – 1, ktorá šla tesne pod 14 %. Komédia Pozná ju ako svoje boty na Plus atakovala 6 %, Hlas srdca na Doma podliezol 5 %. Krimiseriál Lasko: Päsť božia na Dajto šiel len okolo 2 a pod 3 %, Wau sa s Moja mama varí lepšie ako tvoja a Inkognitom hýbala iba okolo 1 a 2 %.

Smotánka na Markíze mala tesne prekročiť 18 %, Prázdniny na Joj zas tesne podliezť 15 %. Televízne noviny šli pod 23 %, Noviny nad 25 %. Aj v sobotu boli najsledovanejším programom dňa.

Čítať viac...
Nahor