Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Sviatočný utorok televíziám vyšiel: Sestričky na svojom, Joj zabrala Popoluška! S filmom rástla aj v pondelok

Joj stávka na filmovú štruktúru vychádza, polepšila si zatiaľ v oba dni.

Netradičný týždeň poprepletaný štátnymi sviatkami začal pre televízie optimisticky. Susedia večer uhrali rating vyše 10 % s podielom 27,5 %, Inkognito porástlo na približne 8 ratingov s podielom cez 22 %. Ešte výraznejšie rástla večer, kedy pre tento týždeň nasadila miesto tradičnej štruktúry filmy. S komédiou Návrh sa dostala pod 25 %, Farma proti nemu sa hýbala okolo 19 %.

V pondelok podvečer Oteckovia šli cez 37 %, Joj s animákom Hľadá sa Nemo podliezla 13 %. Televízne noviny šli cez 31 %, Noviny okolo 23 %, celkovo správy Markízy videlo 580-tisíc divákov, tie na Joj cez 550-tisíc.

Joj sa darilo s filmovou ponukou aj v utorok, kedy odvysielala vlaňajší hit Popoluška. Výrazne s ním oproti Nikto nie je dokonalý rástla, keď dosiahla rating 9 % s podielom pod 25 %. Sestričky mierne medzitýždenne klesli, ostali však na svojom s ratingom 9,7 % a podielom 24,4 %. Farma proti Popoluške neuspela s podielom 17,5 %.

V utorok podvečer Oteckovia získali pod 32 %, Vládkyňa zla na Joj sa dostala pod 19 %. Televízne noviny atakovali 28 %, Noviny získali 25 %. Celkovo ich videlo cez 640-tisíc divákov, Televízne noviny cez 590-tisíc.

Čítať viac...
Nahor